Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Zrób w sobotę zakupy na Ekobazarze

  • Dodano: 2020-11-13 12:45

Co sobotę w Wodzisławiu Śląskim, w miesiącach wiosenno-letnio-jesiennych, można wziąć udział w "Wodzisławskim Ekobazarze". Lokalne i ekologiczne produkty można nabyć w godzinach od 9:00 do 14:30.

Kiedy, gdzie i o której?

Ekobazar swoją premierę miał we wrześniu 2019 roku i spotkał się z pozytywnym odbiorem mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Dzięki temu wpisał się również w kalendarz miejskich wydarzeń w 2020 roku. Co tygodniowy Ekobazar to odpowiedź na prośby mieszkańców oraz sprzedawców, którym wydarzenie przypadło do gustu i chcieliby z niego korzystać częściej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych - sprzedających i kupujących na "Wodzisławski Ekobazar", na wodzisławski Rynek w miesiącach wiosenno-letnio-jesiennych. Zapraszamy w każdą sobotę, w nowych, atrakcyjnych godzinach, od 9:00 do 14:30.

Przypominamy, że korzystając z "Wodzisławskiego Ekobazaru" należy przestrzegać wszystkich obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Należy m.in. zachować 2-metrowy dystans społeczny oraz mieć zasłonięte usta i nos.

Informacja dla producentów i sprzedawców zdrowej żywności

Jeśli jesteś producentem lub producentką zdrowej żywności wytwarzanej lokalnie (pieczesz pyszny chleb, produkujesz domowe sery, robisz domowe dżemy, wędzisz wędliny itp.), rękodzielnikiem, chcącym sprzedać swoje ciekawe produkty, ekoentuzjastą z ciekawymi pomysłami - przyjdź na nasz Ekobazar na wodzisławski Rynek. Czekamy na sprzedawców produktów spożywczych z ogrodów, ogródków oraz przydomowych hodowli. Produkty na wynos i do konsumpcji na miejscu.

Na ekobazarze propagujemy nie tylko zdrową żywność i kontakt z producentem, ale także ekologiczne postawy - rezygnujemy z plastikowych opakowań oraz sztućców, przynosimy własne opakowania na zakupy - siatki, pudełka, szklane naczynia.

Więcej informacji dot. "Wodzisławskiego Ekobazaru" można uzyskać pod nr telefonu: 608 375 169.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również