Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Za nami spotkanie prezydenta Wodzisławia Śląskiego z mieszkańcami Trzech Wzgórz

  • Dodano: 2023-03-17 07:00, aktualizacja: 2023-03-16 20:17

15 marca br. prezydent Mieczysław Kieca spotkał się z mieszkańcami dzielnicy Trzy Wzgórza. Mieszkańcy mogli zapytać o planowane inwestycje, wyrazić swoją opinię oraz zgłosić problemy.

Wydarzenie odbyło się w Szkole Podstawowej nr 10 w Wodzisławiu Śląskim. Mieszkańcy pytali m.in. o mieszkania komunalne oraz środki Rad Dzielnic.

Przebieg spotkania

Spotkanie w dzielnicy Trzy Wzgórza odbyło się w środę, 15 marca o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 10 w Wodzisławiu Śląskim. W spotkaniu z mieszkańcami wzięli udział: prezydent miasta Mieczysław Kieca, jego zastępy Izabela Kalinowska i Wojciech Krzyżek, dyrektor Służb Komunalnych Miasta Bożena Jedynak-Turakiewicz, naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej Katarzyna Banek, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich Grzegorz Połomski oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wodzisławiu Śląskim Bogdan Bojko.

Na początku, podobnie jak na poprzednich spotkaniach prezydent Mieczysław Kieca podsumował 2022 rok. Po tej części Prezydent oddał głos zebranym uczestnikom spotkania, którzy mieli okazję zadać włodarzowi oraz jego współpracownikom pytania. Mieszkańcy dzielnicy Trzy Wzgórza pytali m.in. o wybieg dla psów w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza", środki Rad Dzielnic, statuty dzielnicowe, komunikację miejską, mieszkania komunalne - ich wykup, sprzedaż oraz budowę nowych, przycinkę drzew na os. XXX-lecia, miejsca parkingowe, cmentarz komunalny i skrzyżowanie ulic Jastrzębskiej i Rybnickiej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również