Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Wakacyjne atrakcje z WCK

  • Dodano: 2021-07-21 08:00, aktualizacja: 2021-07-21 08:13

Warsztaty plastyczno-teatralne, zabawy i animacje, niedzielne koncerty na rynku oraz projekcje filmowe - tak w skrócie prezentuje się program sierpniowych atrakcji przygotowany przez Wodzisławskie Centrum Kultury w ramach "Akcji lato".

Dla dzieci w wieku od sześciu do dwunastu lat placówka przygotowała warsztaty z pogranicza plastyki i teatru

Uczestnicy poznają technikę japońskiego teatru obrazkowego Kamishibai, będą wykonywać ilustracje do stworzonych przez siebie historii, powstaną również balonowe lalki, a także pacynki na rękę z kolorowych skarpetek.

Miłośnicy zabaw i animacji na świeżym powietrzu z pewnością znajdą coś dla siebie podczas imprezy „Kolory lata", która odbędzie się na wodzisławskim rynku. Nie lada gratkę dla młodych amatorów projekcji filmowych przygotowało Kino Pegaz. Wśród dopołudniowych i popołudniowych seansów znajdą się takie tytuły, jak: „Raya i Ostatni Smok", „Ella Bella Bingo" czy „Wyrolowani".

Niedzielne, sierpniowe wieczory umilą nam koncerty na wodzisławskim rynku, podczas których zaprezentują się artyści z regionu, grający w formacjach reprezentujących różne style muzyczne.

Zapisy na zajęcia przyjmowane są telefonicznie w Dziale Projektów i Animacji Kulturalnej (32 455 48 55) oraz e-mailowo: piak@wck.wodzislaw.pl. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zapoznanie się z regulaminem, wypełnienie i podpisanie oświadczenia (do pobrania na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl), a także dokonanie opłaty. Mając na względzie bezpieczeństwo uczestników zajęć, związane z epidemią Covid-19, WCK przypomina o przestrzeganiu zasad, które opisane są szczegółowo w regulaminie.

Wakacyjne atrakcje z WCK / fot. WCK

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również