Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Znamy artystów, którzy zagrają na Najcieplejszym Miejscu Na Ziemi!

  • Dodano: 2024-06-28 14:00

To jedno z wydarzeń, bez którego nie można wyobrazić sobie sezonu imprez plenerowych w mieście. W dniach 19-20 lipca po raz 21. Wodzisław Śląski stanie się Najcieplejszym Miejscem Na Ziemi. Przez lata na festiwalu królowała muzyka reggae, z czasem jednak festiwal otwierał się też na inne gatunki muzyczne. Kto wystąpi dla nas w tym roku? Gdzie można kupić bilety? O szczegółach informujemy poniżej.

Pierwszy dzień festiwalu jest darmowy

Po roku przerwy festiwal Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi powraca do 2-dniowej formuły. Jak zapowiadają organizatorzy pierwszego dnia, czyli 19 lipca wstęp na teren festiwalu będzie darmowy, a uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na plażową strefę soundsystemową, która będzie idealną rozgrzewką przed koncertami live.

W sobotę, 20 lipca uczestnicy przeniosą się na płytę Stadionu Aleja przy ul. Bogumińskiej 8, gdzie na dużej scenie zobaczymy kilka fantastycznych koncertów. Przygotujcie się na ekscytujące widowisko i niezapomniane chwile spędzone wśród ludzi, kochających muzykę i dobrą zabawę.

Line up Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi 2024

piątek, 19 lipca

Sound System Stage:

  • Roots Trippin Sound, Jahdas / Baloman / Hopbeat / DrLove.

sobota, 20 lipca

Main Stage:

  • Roots Soldiers,
  • Bethel,
  • Vavamuffin,
  • Tabu,
  • Paktofonika,
  • Paluch,
  • Cheeba DrLove Slaveah.

Sound System Stage:

  • Roots Trippin Sound.

- Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi to jedno z największych tego typu wydarzeń w regionie. Przez lata domeną festiwalu była muzyka reggae, lecz z roku na rok festiwal otwiera się na inne gatunki muzyczne. Ten festiwal to przede wszystkim wspaniała atmosfera. W tym roku także postaramy się by każdy uczestnik był zadowolony - zapowiadają organizatorzy na facebook'owym profilu festiwalu.

Bilety

Drugi dzień festiwalu będzie biletowany. Wejściówki można już kupić online. Dzieci do lat 12. wstęp darmowy. Bilety będzie można również kupić w kasie przy stadionie w dniach, w których odbywał się będzie festiwal (19/20 lipca). 

Ważne! Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem imprezy masowej. Przy pierwszym wejściu na teren imprezy bilet zostanie zamieniony na opaskę. Opaska upoważnia do wejścia na teren imprezy w czasie jej trwania.

Znamy artystów, którzy zagrają na Najcieplejszym Miejscu Na Ziemi!

Weronika MyszkaWeronika Myszka
Źródło: UM Wodzisław Śląski / fot. N. Maciejek, UM Wodzisław Śląski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również