Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Wodzisław Śląski: Zlot samochodowy już 12 sierpnia w naszym mieście

  • Dodano: 2023-07-04 14:15

Przygotujcie się na ekscytujące wydarzenie, które już 12 sierpnia odbędzie się w naszym mieście! Parking miejski w dzielnicy Radlin II stanie się rajem dla pasjonatów zabytkowej motoryzacji i customowych pojazdów. Przed nami zlot samochodowy - wydarzenie, którego nie można przegapić. Start o godzinie 14:00.

Co w programie zlotu samochodowego?

Uczestnicy zlotu przejadą ulicami Wodzisławia Śląskiego, aby zaprezentować mieszkańcom swoje niesamowite pojazdy. Następnie udadzą się na parking miejski w dzielnicy Radlin II, gdzie każdy będzie mógł się przyjrzeć z bliska zabytkowym pojazdom.

To nie wszystko! Na uczestników wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji. Konkursy z nagrodami oraz stanowisko aerografu, na którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił w tej niezwykłej sztuce. Będzie można zobaczyć także, jak ozdabia się samochody na stoisku pinstripingu. Dla uczestników dostępna będzie również strefa dla najmłodszych - dmuchańce, gry XXL i skrzaci kącik. A dla tych, którzy szukają kulinarnej uczty, przygotowaliśmy stoiska gastronomiczne. Dodatkowo atmosferę podgrzeje występ zespołu The Harpagans.

To kolejne spotkanie w ramach cyklu „Dziewięć dzielnic, jedno miasto”. Cieszę się, że mieszkańcy tak chętnie biorą udział w wydarzeniach, które dla nich przygotowaliśmy. Za nami Noc Świętojańska na Starym Mieście, Dzień Psa na Nowym Mieście. Tym razem serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tym niezwykłym spotkaniu w dzielnicy Radlin II. Przeżyjmy niezapomniane chwile w otoczeniu pięknych i klasycznych samochodów oraz ludzi pełnych pasji. Atmosfera będzie niepowtarzalna - zaprasza Mieczysław Kieca, prezydent Wodzisławia Śląskiego.

Zgłoszenia do zlotu samochodowego

Posiadasz klasyczny pojazd i chciałbyś wziąć udział w imprezie? Nie trać czasu i zgłoś swój udział już teraz! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszego wysłania zgłoszenia na adres e-mail: zlotwodzislaw23@gmail.com.

Zbiórka pieczątek

Impreza odbywa się w ramach cyklu wydarzeń "Dziewięć dzielnic, jedno miasto". Podczas eventu będzie można odebrać kolejną skrzacią pieczątkę do karty mieszkańca. Osoby, którym wezmą udział we wszystkich dziewięciu eventach, które zbiorą dziewięć pieczątek, będą mogły odebrać nagrodę w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Organizatorem zlotu jest Wydział Dialogu, Promocji i Kultury i Wodzisławskie Centrum Kultury we współpracy z miejskimi jednostkami oraz Niszovymi i Knurowskim Stowarzyszeniem Klasyków.

Wodzisław Śląski: Zlot samochodowy już 12 sierpnia w naszym mieście / fot. UM Wodzisław Śląski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również