Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

W sobotę zrób zakupy na Ekobazarze i Kwiatobazarze

  • Dodano: 2022-05-06 14:15

W sobotę, 7 maja br. od godz. 9:00 na wodzisławskim Rynku jak zwykle odbędzie się Ekobazar, a także pierwsza z trzech zaplanowanych odsłon tegorocznego Kwiatobazaru.

Kwiatobazar

Kwiatobazar rozpocznie się o godzinie 9:00. Godzina zakończenia jest zależna od wystawców oraz zainteresowania wydarzeniem. W razie niekorzystnych warunków atmosferycznych event nie odbędzie się.

Miasto Wodzisław Śląski zaplanowało ostatnią odsłonę Kwiatobazaru na 21 maja. Do udziału zaprasza się sprzedawców kwiatów, sadzonek, artykułów ogrodniczych. Udział wystawców w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 32 45 90 478, do czwartku poprzedzającego trzecią edycję Kwiatobazaru.

Ekobazar

Pieczywo, kiszonki, wędliny, sery, pasty, miód i wiele innych dobroci od lokalnych producentów. Tych, którzy cenią sobie naturalne produkty i ekologiczne podejście do życia, miasto zaprasza w sobotę, na wodzisławski Rynek.

Ekobazar swoją premierę miał we wrześniu 2019 roku i spotkał się z pozytywnym odbiorem mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Dzięki temu na stałe wpisał się w kalendarz miejskich wydarzeń. Pierwsza tegoroczna odsłona Wodzisławskiego Ekobazaru odbyła się 8 stycznia.

Więcej informacji o wydarzeniu można uzyskać pod numerem telefonu: 608 375 169.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.