Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Trwa termomodernizacja ZSP nr 7. Ile będzie kosztować ta inwestycja?

  • Dodano: 2022-11-18 07:15, aktualizacja: 2022-11-17 19:40

Trwają roboty termomodernizacyjne budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 przy ul. 26 Marca 66 wraz z wykonaniem drogi technologicznej, dojazdowej. Termomodernizacje własnych zasobów to jeden ze sposobów, przy pomocy którego miasto walczy z niską emisją.

Zadanie obejmuje:

  • przebudowę strefy wejścia do budynku w rejonie tylnego dziedzińca wraz z wykonaniem wewnętrznej instalacji elektrycznej,
  • wykonanie drogi technologicznej, dojazdowej do budynku,
  • w zakresie budowy ww. drogi przewidziano również prace związane z uzyskaniem stosownych pozwoleń, nadzorów i uzgodnień branżowych oraz opracowania projektu organizacji ruchu oraz projektu zjazdu - zgodnie z przedmiarem (poz. 16-20).

Wydział Inwestycji Miejskich informuje, że w ok. 70% wykonany został już dach, czyli położono nową papę oraz w 25% wykonano ocieplenie budynku. Pozostały prace wewnątrz, które obejmują m.in. wymianę instalacji elektrycznej i malowanie.

Inwestycję wyceniono na 1 472 169,80 PLN. Zadanie realizuje wyłonione w procedurze przetargowej P.H.U. „WIMAR” Sp. j. W. i M. Słanina z Tychów. Wykonawca ma na to 3 miesiące od podpisania umowy.

Trwa termomodernizacja ZSP nr 7. Ile będzie kosztować ta inwestycja? / fot. UM Wodzisław Śląski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również