Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Sambal Tour TABU w WCK

  • Dodano: 2018-12-31 12:30

"Sambal" to tytuł piątej studyjnej płyty zespołu TABU, której premierę zaplanowano na 21 stycznia 2019 roku.

Sambal to ostro-kwaśny sos chilli ze słodką nutą, która dopełnia jego wybuchowy charakter. I taki też jest nowy krążek TABU. W sobotę, 26 stycznia o godz. 19:00 TABU zagra w Wodzisławskim Centrum Kultury.

W 2018 roku zespół świętował 15-lecie i z tej okazji ruszył w trasę koncertową SAMBAL TOUR. Podczas koncertu w Wodzisławiu Śląskim usłyszymy dobrze znane utwory oraz piosenki z nowej płyty. - Album jest wybuchową mieszanką energii i różnych stylów, do których zespół przyzwyczaił nas we wcześniejszych produkcjach, z utrzymaniem wspólnego mianownika jakim jest "reggaeowy" puls i dobrze wszystkim znana energia TABU. Okładkę oraz tytuł można zinterpretować również jako dwa ludzkie oblicza, które ścierają się ze sobą. Zarówno teksty jak i muzyka na płycie ukazują dwie strony ludzkiej egzystencji, które chcąc nie chcąc, muszą ze sobą współpracować – zapowiada wydawca płyty.

To będzie ciekawe wydarzenie muzyczne. Jestem przekonany, że spotka się z dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem przez wodzisławską publiczność – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Z tego, że koncert premierowy piątej płyty TABU odbędzie się w Wodzisławiu Śląskim cieszy się sam zespół.

Cieszę się, że koncert będzie miał miejsce u nas w domu. Moim zdaniem „Sambal” to nasza najlepsza płyta. Nigdy wcześniej o żadnej z płyt tak nie mówiłem, więc chyba coś w tym jest. Zapraszam na spotkanie z nami do WCK. To tam po raz pierwszy będziecie mieli okazję zakupić nasz nowy krążek - komentuje Rafał Karwot, lider zespołu TABU.

Bilety na koncert w cenie 40 zł do nabycia już teraz za pośrednictwem strony biletyna.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również