Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Masz kompleksy z powodu swoich ust? Wybierz się na zabieg powiększania i modelowania ust!

  • Dodano: 2020-01-17 09:00

Nie każda kobieta jest w pełni zadowolona z tego, jak wyglądają jej usta. Oczywiście, można korygować je pomadką, ale to tylko czasowe rozwiązanie. Gdy liczy się trwały efekt, warto pomyśleć o udaniu się do gabinetu medycyny estetycznej i skorzystaniu z zabiegu powiększania i modelowania ust!

W gabinetach medycyny estetycznej pacjentki mogą korzystać z szerokiej gamy specjalnych zabiegów skoncentrowanych na estetyce twarzy i ciała. Wśród nich znajdują się między innymi usuwanie zmarszczek botoksem, wszczepianie nici liftingujących czy wampirzy lifting Katowice to tylko jedno z wielu miast, gdzie można z nich skorzystać. Dodatkowo, gabinety medycyny estetycznej mogą zaoferować swoim pacjentom dostęp do zabiegów poprawiających te defekty w urodzie, które towarzyszą im od dawna. Wśród tych procedur znajduje się także modelowanie i powiększanie ust Chorzów oraz w innych miejscowościach.

Na czym polega zabieg powiększania i modelowania ust?

Powiększanie i modelowanie ust to specjalny zabieg medycyny estetycznej, który wykorzystuje kwas hialuronowy wszczepiany w czerwień warg. Kwas hialuronowy jest naturalnym, biozgodnym związkiem, który jest bezpieczny dla organizmu człowieka. Mocno wiąże wodę i pozwala na modelowanie różnych części twarzy. Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów – umożliwia powiększenie zbyt małych ust, wyrównanie ust asymetrycznych, a także podniesienie ich kącików. Efekty zauważalne są praktycznie od razu! Zabieg powiększania ust i ich modelowania jest przy tym bardzo szybki i można wykonać go w niemalże każdym gabinecie, którego specjalnością jest medycyna estetyczna Ruda Śląska oraz w innych miastach.

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym – efekt widoczny na długi czas!

Po zabiegu powiększania i modelowania ust z użyciem kwasu hialuronowego rezultaty widoczne są nawet ponad rok! To powoduje, że zabieg ten cieszy się od lat tak dużym powodzeniem wśród kobiet, których małe czy niesymetryczne usta były przyczyną kompleksów. Oczywiście, gdy efekt zaniknie, czyli wtedy, gdy kwas hialuronowy zostanie wchłonięty, zabieg można wykonać ponownie, aby znów cieszyć się pięknymi ustami!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.