Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Wodzisławska Policja poszukuje 33-letniego Radosława Grabca!

  • Dodano: 2022-12-07 06:15, aktualizacja: 2022-12-06 17:57

Wodzisławscy policjanci prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginionym Radosławem Grabcem (Grabiec). 33 - latek miał wrócić z Niemiec do domu, od 13 listopada br. rodzina nie ma z nim kontaktu.

Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób wodzisławskiej jednostki prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginionym Radosławem Grabcem (Grabiec). Mężczyzna jest mieszkańcem powiatu wodzisławskiego, pracował zawodowo na terenie Niemiec. 13 listopada br. miał wrócić do Polski. Ostatni raz był widziany na dworcu autobusowym we Frankfurcie. Mężczyzna nie wrócił do domu, od tego czasu rodzina nie ma z nim kontaktu.

Rysopis

Radosław Grabiec ma 33 lata, 170 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma krótkie, proste, ciemne włosy, oczy koloru piwnego, na lewym ramieniu w okolicy stawu barkowego od strony przedniej posiada znamię.

Wszystkie osoby, posiadające jakiekolwiek informacje na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gorzycach z siedzibą w Rogowie przy ul. Czyżowickiej 4 osobiście, telefonicznie: 47 85 55 510 lub poprzez e-mail gorzyce@wodzislaw.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również