Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Wodzisławska Baza Biznesu - dołącz bezpłatnie

  • Dodano: 2021-04-26 06:30, aktualizacja: 2021-04-25 19:36

Wszystkie firmy zlokalizowane w Wodzisławiu Śląskim zachęca się do dołączenia do Wodzisławskiej Bazy Biznesu.

- Bezpłatna rejestracja w naszej nowo utworzonej bazie pozwoli przedsiębiorcom na łatwiejsze dotarcie ze swoją ofertą do wodzisławian korzystających z miejskiej strony internetowej www-wodzislaw-slaski.pl. Z kolei mieszkańcy, po opracowaniu i publikacji bazy, szybciej znajdą sklep czy usługę, których będą potrzebować - mówi Dagna Kornafel-Polak, główny specjalista ds. przedsiębiorczości w UM.

Do bazy można dodać takie informacje jak nazwa firmy, adres siedziby, dane kontaktowe, obszar i opis działalności. Istnieje możliwość dołączenia logo i zdjęć.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących bazy bądź w kwestii aktualizacji przekazanych danych prosi się kontaktować się z zespołem zajmującym się przedsiębiorczością, działającym w ramach Wydziału Dialogu, Promocji i Kultury Urzędu Miasta. Minimum raz w roku zespół zwróci się do firm zarejestrowanych w WBB celem potwierdzenia aktualności danych. Jeśli któryś z podmiotów nie potwierdzi danych w określonym czasie, informacje o nim zostaną usunięte z bazy.

Kontakt

Wodzisławska Baza Biznesu - dołącz bezpłatnie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również