Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Wodzisławscy policjanci znowu skracają listę osób poszukiwanych!

  • Dodano: 2023-02-10 06:30, aktualizacja: 2023-02-09 19:24

Osoby poszukiwane przez organy ścigania wybierają różne miejsca, aby uniknąć spotkania ze stróżami prawa.

Policjanci nie dają jednak za wygraną i skutecznie ich tropią. W ciągu ostatnich kilkunastu dni wodzisławscy "poszukiwacze" zatrzymali poszukiwanych listami gończymi w Łodzi oraz w Tomaszowie Lubelskim.

Stróże prawa codziennie sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane. Z kolei osoby poszukiwane przez organy ścigania wybierają różne miejsca, aby uniknąć spotkania ze stróżami prawa. Ukrywają się, ponieważ nie chcą ponieść odpowiedzialności za swoje czyny. Policjanci jednak nie dają za wygraną. Ścigają osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości, aż do skutku. W ciągu ostatnich kilkunastu dni wodzisławscy policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób, czyli tzw. "poszukiwacze" zatrzymali osoby poszukiwane listami gończymi.

Przebieg zatrzymań

Do zatrzymań doszło w Łodzi oraz w Tomaszowie Lubelskim. Pierwszy zatrzymany to 36-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego, który trafił już za kratki, gdzie odbędzie zaległą karę 3 lat więzienia. Drugim był 40-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, który chciał uniknąć kary tymczasowego aresztu. Wodzisławscy stróże prawa nie ograniczają się do poszukiwań tylko na terenie powiatu wodzisławskiego. Są skuteczni, dlatego liczba osób poszukiwanych wciąż ulega zmianie, a osoby ukrywające się są zatrzymywane w najmniej oczekiwanych przez nich okolicznościach.

Jeżeli posiadasz informację o osobach poszukiwanych jak najszybciej powiadom o tym Policję.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również