Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Warsztaty kulinarne dla seniorów w Wodzisławiu Śląskim. Zapisz się!

  • Dodano: 2023-03-27 07:30, aktualizacja: 2023-03-26 22:12

Drogi seniorze! Posiadasz przepis na potrawę niezawodną, oryginalną i zdrową? Taką, której wykonanie nie wymaga dużego wysiłku i czasu przygotowywania? Ważny jest efekt!

Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi tak to 30 marca br. o godz. 11:00 zaprasza się do Wodzisławskiego Klubu Seniora na spotkanie organizacyjne dotyczące warsztatów kulinarnych, które będą odbywać się raz w miesiącu.

Dokąd będą zmierzać zajęcia?

Podczas spotkań uzyskasz wiedzę na temat tajników właściwego odżywiania oraz nauczysz się komponować codzienny jadłospis z uwzględnieniem schorzeń występujących w wieku senioralnym. Zajęcia łączyć będą część teoretyczną z warsztatami kulinarnymi.

Celem warsztatów jest przygotowanie broszury kucharskiej „Potrawy mojej babci“ - wykorzystanie doświadczeń i umiejętności starszego pokolenia. Nasze babcie znają szereg prostych, a zarazem  doskonałych, sprawdzonych przepisów na potrawy zapomniane i nieznane. Przepisy te zostaną zebrane i wydane w formie broszury jako pamiątka dla uczestników warsztatów.

Pierwsze spotkanie będzie miało charakter organizacyjny - dyskusji z uczestnikami. Rozpozna się Wasze potrzeby i oczekiwania co do zakresu poruszanych zagadnień.

Zapisy przyjmuje się pod numerem telefonu: 509 271 987. Liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztaty kulinarne dla seniorów w Wodzisławiu Śląskim. Zapisz się! / fot. UM Wodzisław Śląski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również