Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Trwają zapisy na zajęcia w WCK

  • Dodano: 2020-10-08 06:30, aktualizacja: 2020-10-07 19:50

Do końca października br. potrwa nabór do zespołów i kół prowadzonych w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego "ARA" w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Chociaż na zajęcia zapisało się już kilkaset osób, grupy dysponują jeszcze wolnymi miejscami. Dla bezpieczeństwa uczestników zajęć i kadry instruktorskiej, placówka zapewnia obowiązujące standardy sanitarne. 

Zapisy na zajęcia odbywają się za pośrednictwem portalu Strefa Zajęć. Szczegółowa instrukcja zapisu znajduje się na stronie internetowej WCK pod linkiem https://wck.wodzislaw-slaski.pl/instrukcja-zapisu-na-zajecia-w-strefie-zajec. Jeszcze można zapisywać się na wolne miejsca do poszczególnych grup. W tym sezonie oferta zajęć w Wodzisławskim Centrum Kultury jest bardzo różnorodna. Od tańca, teatru i muzyki, poprzez warsztaty plastyczne, ceramiczne, naukę gry na instrumencie, zajęcia z robotyki, lego, mechatroniki i eksperymentowania, po zajęcia folklorystyczne czy akrobatyczne. W ofercie znajdują się propozycje dla dzieci w wieku żłobkowym, przedszkolnym, szkolnym, ponadgimnazjalnym, dla studentów, dorosłych i seniorów. 

- Różnorodność oferty, atrakcyjność grup i wysoki poziom ich prowadzenia są dla mnie niezwykle ważne. Dzisiaj, wśród tych priorytetów, w sposób szczególny zwracam również uwagę na bezpieczeństwo i dbałość o zdrowie uczestników naszych zajęć i ich instruktorów. Dokładamy wszelkich starań, by wszyscy, którzy u nas przebywają czuli się bezpiecznie - zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Dotychczas do grup zapisało się około 450 osób. Nadal w niektórych sekcjach są wolne miejsca. Zapisów można dokonać bezpośrednio za pośrednictwem linku https://www.strefazajec.pl/company/Wodzislawskie-Centrum-Kultury-id51.html. Bez uprzedniego zapisu online uczestnik nie ma możliwości skorzystania z zajęć. Szczegółowe informacje zyskać można w Dziale Amatorskiego Ruchu Artystycznego WCK pod numerem telefonu 324554855 (wew. 27) lub e-mail: ara@wck.wodzislaw.pl 

- Co roku dbamy, aby w ofercie Wodzisławskiego Centrum Kultury znajdowały się zajęcia z różnych dziedzin sztuki i edukacji, aby każdy, niezależnie od wieku czy upodobań znalazł coś dla siebie - podkreśla Dorota Krawczyk, kierownik Działu Amatorskiego Ruchu Artystycznego w WCK

Wśród sekcji artystycznych i edukacyjnych Wodzisławskiego Centrum Kultury można wymienić: zespół taneczny Miraż, Dziecięcy Teatr Szydełko, Młodzieżowy Teatr Szydło, Teatr Tańca Memento, Artystyczną Rodzinkę Seniorów "Nie Dejmy Sie", Klub Tańca Towarzyskiego SPIN, koło plastyczne, koło ceramiki, Klub Młodych Odkrywców, Legomaniaków, kurs salsy kubańskiej, kurs tańca towarzyskiego, Wodzisławską Orkiestrę Rozrywkową, Dzieci Cioci Kloci, Akrobreak, lekcje pianina, naukę gry na instrumentach ze Stowarzyszeniem Ognisk Muzycznych oraz Zespół Pieśni i Tańca Vladislavia.

Trwają zapisy na zajęcia w WCK

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.