Wodzisław Śląski - portal miejski Wodzislaw.com.pl

Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Stracił samochód przez roztargnienie

  • Dodano: 2016-01-12 12:00
Kolejny raz apelujemy o czujność i o zwracanie szczególnej uwagi na swoją własność. Przez roztargnienie wczoraj 63-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego stracił swój samochód. Pozostawił go jedynie na parę minut na przysklepowym parkingu. Niestety w otwartym samochodzie pozostawił kluczyki i dokumenty.
 
 
Zdarzenie to miało miejsce wczoraj ok. 8:00 w rejonie skrzyżowania ulic Chrobrego i Radlińskiej w Wodzisławiu Śląskim. 63-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego przyjechał swoim samochodem marki Skoda Fabia na przysklepowy parking. Mężczyzna tak bardzo się śpieszył, że przez roztargnienie zapomniał pozamykać pojazd. W jego wnętrzu pozostawił swoje dokumenty oraz kluczyki w stacyjce. Chociaż 63-latek spędził na zakupach tylko kilka minut, w tym czasie znalazł się amator jego pojazdu. Samochodu na parkingu nie było. Mężczyzna złożył zawiadomienie o kradzieży pojazdu. Na szczęście samochód szybko został odnaleziony. Sprawca pozostawił go w Pszowie na ulicy Dworskiej. W wodzisławskiej komendzie trwa dochodzenie w tej sprawie.
 
 
Powyższa sytuacja stała się doskonałą okazją dla złodzieja. Kolejny raz apelujemy więc o czujność! Samochód nie tylko zawsze należy zamykać ale również zabierać z niego wszystkie cenne przedmioty!   

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.