Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Za nami debata prezydencka. Mieczysław Kieca i Dezyderiusz Szwagrzak rozmawiali o mieście

  • Dodano: 2024-04-19 11:30

18 kwietnia w sali widowiskowej Wodzisławskiego Centrum Kultury odbyła się debata pomiędzy kandydatami na urząd prezydenta naszego miasta. Organizatorem wydarzenia były Nowiny Wodzisławskie.

Poruszono najważniejsze kwestie

Debatę pomiędzy kandydatami - Mieczysławem Kiecą i Dezyderiuszem Szwagrzakiem - poprowadzili redaktor naczelny Nowin Wodzisławskich Szymon Kamczyk oraz dziennikarz Gazety Wyborczej Arkadiusz Biernat. Podczas wydarzenia poruszono kluczowe tematy dotyczące Wodzisławia Śląskiego i jego mieszkańców. Wysłuchaliśmy różnych poglądów. 

Debata podzielona była na cztery części. W pierwszej padły pytania prowadzących, które dotyczyły m.in. o pomysłów na rozwój miasta, współpracę z instytucjami kultury, czy sport. W drugiej kandydaci sobie nawzajem zadali pytania. W trzeciej przedstawiono pytania czytelników Nowin, a w czwartej kandydaci rekomendowali swoją osobę na urząd prezydenta miasta w kadencji 2024-2029.

II tura wyborów. Głosuj!

21 kwietnia odbędzie się II tura wyborów. Wodzisławianie wybiorą prezydenta miasta, który będzie przedstawicielem władzy wykonawczej. Nie zapominajmy, że możliwość głosowania jest przywilejem. Dzięki niemu mamy wpływ na kształtowanie przyszłości naszego społeczeństwa, naszego miasta i regionu. Idź na wybory, Twój głos ma znaczenie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również