Katalog firm

dodaj firmę

ProfiAuto Serwis Auto-Elektro Wodzisław Śląski

Logo ProfiAuto Serwis Auto-Elektro Wodzisław Śląski

Adres i telefon

ul. Armii Ludowej 2A
44-304 Wodzisław Śląski
Godziny otwarcia: 9:00 - 17:00
  • Poniedziałek: 9:00 - 17:00
  • Wtorek: 9:00 - 17:00
  • Środa: 9:00 - 17:00
  • Czwartek: 9:00 - 17:00
  • Piątek: 9:00 - 17:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Samochody to nasza pasja! Już od 1998 roku zajmujemy się elektroniką samochodową i dodatkowym wyposażeniem samochodów seryjnych. Przez lata staliśmy się ekspertami w chiptunningu, wykonywaniu niestandardowego oświetlenia i systemów nagłaśniających w samochodzie.

 

Od 2005 roku prowadzimy również standardowy serwis samochodowy w Wodzisławiu Śląskim. Zajmujemy się diagnostyką samochodową, naprawami mechanicznymi i elektronicznymi w pojazdach. Dodatkowo możemy dla Ciebie wykonać niestandardowe usługi typu pomiar mocy i momentu obrotowego silnika, regenerację turbosprężarki, usuwanie filtrów cząstek stałych FAP/DFP i inne.

 

Dzięki współpracy z ProfiAuto mamy dostęp do ponad miliona części samochodowych od renomowanych producentów – zarówno oryginalnych jak i zamienników. Możemy sprowadzić dla Ciebie części do samochodów marek japońskich i amerykańskich a także do aut zabytkowych.

 

Wszystkie zlecenia realizujemy rzetelni i terminowo. Informujemy o cenie usługi przed rozpoczęciem pracy. Jeśli w trakcie naprawy  pojawią się dodatkowe koszty – zawsze Cię o tym poinformujemy i to Ty decydujesz o dalszej pracy. Jesteśmy elastyczni – jeśli chcesz nas odwiedzić poza godzinami pracy – zadzwoń. Na pewno znajdziemy dogodny termin.

 

Zapraszamy do współpracy!

Galeria

Polecenia (1)

Dodaj polecenie
  • ProfiAuto Serwis Auto-Elektro posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Wodzisławia od 2017 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.