Katalog firm dodaj firmę

ProfiAuto Serwis Auto-Elektro

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo ProfiAuto Serwis Auto-Elektro

ul. Armii Ludowej 2A
44-304 Wodzisław Śląski

Godziny otwarcia: 9:00 - 17:00

  • Poniedziałek: 9:00 - 17:00
  • Wtorek: 9:00 - 17:00
  • Środa: 9:00 - 17:00
  • Czwartek: 9:00 - 17:00
  • Piątek: 9:00 - 17:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

tel.: +48 601 488 664Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Samochody to nasza pasja! Już od 1998 roku zajmujemy się elektroniką samochodową i dodatkowym wyposażeniem samochodów seryjnych. Przez lata staliśmy się ekspertami w chiptunningu, wykonywaniu niestandardowego oświetlenia i systemów nagłaśniających w samochodzie.

 

Od 2005 roku prowadzimy również standardowy serwis samochodowy w Wodzisławiu Śląskim. Zajmujemy się diagnostyką samochodową, naprawami mechanicznymi i elektronicznymi w pojazdach. Dodatkowo możemy dla Ciebie wykonać niestandardowe usługi typu pomiar mocy i momentu obrotowego silnika, regenerację turbosprężarki, usuwanie filtrów cząstek stałych FAP/DFP i inne.

 

Dzięki współpracy z ProfiAuto mamy dostęp do ponad miliona części samochodowych od renomowanych producentów – zarówno oryginalnych jak i zamienników. Możemy sprowadzić dla Ciebie części do samochodów marek japońskich i amerykańskich a także do aut zabytkowych.

 

Wszystkie zlecenia realizujemy rzetelni i terminowo. Informujemy o cenie usługi przed rozpoczęciem pracy. Jeśli w trakcie naprawy  pojawią się dodatkowe koszty – zawsze Cię o tym poinformujemy i to Ty decydujesz o dalszej pracy. Jesteśmy elastyczni – jeśli chcesz nas odwiedzić poza godzinami pracy – zadzwoń. Na pewno znajdziemy dogodny termin.

 

Zapraszamy do współpracy!

Słowa kluczowe: ProfiAuto Serwis Auto-Elektro, serwis, mechanik, elektromechanik, warsztat, naprawa samochodu, warsztat samochodowy, autoserwis, diagnostyka, wizyta

Statystyki: 391 wyświetleń.

Formularz zapytania

- zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w "formularzu zapytania" przez Silnet.pl Karol Świerc oraz przez Podmiot do którego będzie wysyłane zapytanie, w celach handlowych.
- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Podmiot do którego wysyłane będzie zapytanie;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane zgodnie z powyższymi celami na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością wysłania zapytania.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.

Polecenia i opinie

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma ProfiAuto Serwis Auto-Elektro jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

W portalu nie opublikowano żadnej informacji dot. firmy.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.