Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Spędź aktywnie czas w dzielnicy JTK. Sprawdź harmonogram!

  • Dodano: 2023-07-11 12:15

Czym wyróżnia się cykl wydarzeń „Dziewięć dzielnic, jedno miasto”? Różnorodnością! Tym razem podczas trzeciej z kolei imprezy w ramach wspomnianego cyklu w dzielnicy Jedłownik-Turzyczka-Karkoszka królował będzie sport. Już za kilka dni, bo w sobotę, 15 lipca br. w godz. od 16:00 do 19:00.

Co w programie?

Teren wodzisławskiego ośrodka sportowego Gosław Sport Center stanie się główną areną dla wszystkich miłośników sportu. W sobotę, 15 lipca w godz. od 16:00 do 19:00 nie zabraknie atrakcji związanych z różnymi dyscyplinami sportowymi. Do udziału w tym wydarzeniu zostały zaproszone wodzisławskie kluby sportowe tj. Odra Wodzisław, MKS Zorza Wodzisław Śląski oraz  Klub Sportów Walki "Boxing Odra" Wodzisław Śląski.

Impreza rozpocznie się meczem o godz. 16:15 pomiędzy drużyną Odry Wodzisław a drużyną mieszkańców Wodzisławia Śląskiego (dwie połowy po 15 minut). Kto wygra to spotkanie? Tego dowiemy się 15 lipca! To jednak nie koniec sportowych emocji. Po tej rywalizacji czekają uczestników treningi z siatkarkami MKS Zorza, bokserami z Boxing Odra oraz fitness.

Ponadto tego dnia wszyscy chętni będą mogli bezpłatnie korzystać z basenu oraz rowerów stacjonarnych. Oczywiście znajdzie się też coś dla maluchów. Strefa gier XXL oraz skrzaci kącik dostępny będzie dla nich przez cały czas trwania wydarzenia. Dodatkowo strefa gastronomiczna.

Zgłoszenia

Lubisz grać w piłkę nożną? Chcesz spróbować swoich sił na boisku i zmierzyć się z piłkarzami Odry Wodzisław? Masz ukończone 15 lat? Płeć nie ma znaczenia! Stwórz miejską drużynę i powalcz o zwycięstwo!

Kontakt zgłoszeniowy:

Adres e-mail: n.panic@wodzislaw-slaski.pl 

Zbieraj pieczątki

Impreza odbywa się w ramach cyklu wydarzeń "Dziewięć dzielnic, jedno miasto". Podczas eventu będzie można odebrać kolejną skrzacią pieczątkę do karty mieszkańca. Osoby, którym wezmą udział we wszystkich dziewięciu eventach, które zbiorą dziewięć pieczątek, będą mogły odebrać nagrodę w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Spędź aktywnie czas w dzielnicy JTK. Sprawdź harmonogram!  / fot. Urząd Miasta Wodzisław Śląski


Źródło: Urząd Miasta Wodzisław Śląski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również