Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Posiadał przy sobie dopalacze i uciekał przed policjantami

  • Dodano: 2020-12-10 13:30

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 26-latka mieszkańca Wodzisławia Śląskiego, który posiadał przy sobie 59,50 grama nowych środków psychoaktywnych. Mężczyzna widząc, że ma do czynienia z policjantami podjął próbę ucieczki, lecz po krótkim pościgu wylądował w policyjnym areszcie. W trakcie przeszukań u mężczyzny zabezpieczono m.in. broń gazową oraz kilka telefonów.

W piątkowe południe policjanci Wydziału Kryminalnego realizując czynności operacyjne, zatrzymali 26-latka mieszkańca Wodzisławia Śląskiego, który posiadał przy sobie 59,50 gramów nowych substancji psychoaktywnych.

Mężczyzna, orientując się, że chcą go zatrzymać policjanci, podjął próbę ucieczki swoim pojazdem, nie reagując na wydawane sygnały świetlne i dźwiękowe radiowozu. Dzięki szybkiej i zdecydowanej postawie kryminalnych mężczyzna został zatrzymany po krótkim pościgu. W trakcie przeszukań policjanci zabezpieczyli między innymi kilka telefonów, broń gazową, wagę elektroniczną i gotówkę.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania nowych substancji psychoaktywnych oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej a prokuratura zastosowała wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za te przestępstwa mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.