Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

"Pomaganie przez morsowanie" na wodzisławskim Balatonie

  • Dodano: 2024-01-17 14:00

Już 20 stycznia na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" odbędzie się wydarzenie charytatywne pn. "Pomaganie przez morsowanie". Uczestnicy eventu będą mogli spróbować swoich sił w morsowaniu, jednocześnie wspierając szczytny cel. Dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na leczenie Marka, Igora, Lenki - mieszkańców Wodzisławia Śląskiego, a także Mai, Nadii i Nikodema z ościennych miast.

Charytatywne morsowanie w Wodzisławiu Śląskim

Morsować może każdy, bez względu na wiek. Nie zaleca się tej aktywności osobom, które cierpią m.in. na choroby serca i układu krążenia, nadciśnienie, czy padaczkę (więcej informacji na ten temat można znaleźć w regulaminie wydarzenia. Za każdego uczestnika, który zanurzy się w wodzisławskim Balatonie, sponsorzy przekażą złotówkę na rzecz osób, dla których zostało zorganizowanie wydarzenie. Do akcji przyłączyło się ponad dziesięć firm z regionu. Swój udział w morsowaniu zadeklarowało także kilkadziesiąt grup morsów.

W programie eventu przewidziano również konkurs na najlepsze ciasto, na najśmieszniejszy strój do morsowania, pokazy Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych, animacje dla najmłodszych i wiele niespodzianek. 

W "Pomaganiu przez morsowanie" wezmą udział także znane osobistości, np. mistrzyni Polski w kickboxingu Dominika Filec oraz Paweł i Kacper Ciszewscy - uczestnicy programu "Ninja Warrior".

Organizatorem akcji jest grupa wodzisławskich morsów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również