Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Magiczny pokaz w wodzisławskim Centrum Kultury

  • Dodano: 2021-08-25 10:30

Ta jesień zapowiada się czarująco. To z racji magicznego show, na które zaprosi Wodzisławskie Centrum Kultury już 13 września. Na wodzisławskiej scenie pojawi się jeden z najlepszych  iluzjonistów młodego pokolenia w Polsce, finalista programu „Mam talent” - Bartosz Lewandowski. Bilety już w sprzedaży. 

 - Podczas pokazu widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe – zapowiada artysta.

Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił jedenastą edycję programu "Mam Talent". Gołębie, papugi oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami - to jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju. 

Jednak to nie koniec atrakcji, jakie czekają na zebraną publiczność. Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, pojawiające się i znikające przedmioty, manipulacje, pojawienie się człowieka w płonącej klatce, przepołowienie i przebicie ostrzami asystentki oraz wiele innych magicznych urozmaiceń. - To będzie pokaz czystej iluzji, podczas którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy. Koniecznie bądźcie na widowni, by zobaczyć prawdziwą magię – dopowiada Bartosz Lewandowski. 

Iluzjonista Bartosz Lewandowski wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury w poniedziałek, 13 września o godzinie 18:00. 

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.

Magiczny pokaz w wodzisławskim Centrum Kultury

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również