Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Kolejna kolizja w Wodzisławiu Śląskim. 21-letnia kierująca nie zachowała odległości!

  • Dodano: 2023-03-13 07:00, aktualizacja: 2023-03-12 21:31

W czwartek w Wodzisławiu Śląskim i Radlinie doszło dwóch zdarzeń drogowych, których przyczyną było najechanie na tył pojazdu. W obu przypadkach niezachowanie bezpiecznej odległości, jak i brak koncentracji naraziły kierujących na odpowiedzialność prawną i finansową.

Wodzisławscy mundurowi zostali wczoraj wezwani do dwóch podobnych zdarzeń drogowych.  Na ulicy Rybnickiej w Radlinie, 21-letni kierujący ducato nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na tył toyoty, którą kierowała 42-latka. Sprawca zdarzenia drogowego został ukarany mandatem karnym w wysokości 1050 złotych. W tym samym czasie, na ulicy Jastrzębskiej w Wodzisławiu Śląskim, 21-letnia kierująca mazdą nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami i najechała na tył pojazdu ciężarowego man, którym kierował 50-letni mężczyzna. Sprawczyni tego zdarzenia również została ukarana mandatem karnym w wysokości  złotych.

Do obu tych zdarzeń doszło nieco po godzinie 14, kiedy na drogach widoczny jest większy ruch związany z powrotami po zakończonej pracy lub nauce do domów.

Apelujemy o koncentrację i rozwagę, a także o zachowanie bezpiecznej odległości między pojazami. - czytamy na stronie KPP.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również