Katalog firm

dodaj firmę

TEB Edukacja Szkoły Policealne Wodzisław Śląski

Logo TEB Edukacja Szkoły Policealne Wodzisław Śląski

Adres i telefon

ul. ul. Kubsza 6
44-300 Wodzisław Śląski
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00
otwarte
  • Poniedziałek: 8:00 - 16:00
  • Wtorek: 8:00 - 16:00
  • Środa: 9:00 - 17.00
  • Czwartek: 8:00 - 16:00
  • Piątek: 8:00 - 16:00
  • Sobota: 7:00 - 15:00
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Informacje o oddziale

Kilkanaście lat obecności na rynku i stałe podnoszenie poziomu kształcenia spowodowały, że obecnie jesteśmy jedną z najbardziej wiarygodnych instytucji oświatowych w kraju. TEB Edukacja przygotowując ofertę, przede wszystkim bierze pod uwagę oczekiwania swoich słuchaczy.
Oferta TEB Edukacja w Wodzisławiu Śląskim obejmuje: szkoły medyczne, szkoły policealne, liceum dla dorosłych oraz akademię III wieku.  Oferujemy ponad 30 atrakcyjnych kierunków z państwowymi uprawnieniami (dyplom technika) oraz dodatkowe certyfikaty i specjalistyczne szkolenia.  Stawiamy na praktyczną naukę zawodów poszukiwanych na rynku pracy - minimum 50% zajęć odbywa się w profesjonalnie wyposażonych pracowniach. Naszą kadrę dydaktyczną stanowią przyjaźni i wspierający nauczyciele m.in. z Uniwersytetu Śląskiego, Politechniki Śląskiej, Akademii Ekonomicznej, jak i wieloletni praktycy danych zawodów. Nauka odbywa się w trzech trybach – dziennym, wieczorowym oraz zaocznym.
 
Lokalizacja i dojazd
Nasza szkoła znajduje się w centrum Wodzisławia Śląskiego ul. Kubsza 6  obok budynku Poczty Polskiej. Znajdujemy się zaledwie 5 minut od dworca PKS, w okolicy szkoły znajduje się park.  Do szkoły można dotrzeć środkami komunikacji miejskiej, istnieje także możliwość zostawienia samochodu na  parkingu.
Zajęcia odbywają się w głównym budynku szkoły oraz na Placu Gladbeck 2 gdzie znajduje się pracownia kosmetyczna, językowa, masażu  oraz opiekuna medycznego. 
 
Baza dydaktyczna
Umożliwiamy zdobycie cennej wiedzy i doświadczenia w prawdziwie profesjonalnych warunkach. Do dyspozycji naszych słuchaczy oddajemy komfortowe sale wykładowe i profesjonalne pracownie specjalistyczne (m.in. komputerową, kosmetyczną, masażu, pracownię zabiegów higienicznych, stomatologiczną).
•    pracownia informatyczna
komputery z najnowszym oprogramowaniem połączone w sieć, która działa pod kontrolą systemu Novell NetWare z bezpłatnym dostępem do Internetu;
•    pracownia kosmetyczna
sprzęt: mikrodermabrazja,  łóżka kosmetyczne, kombajn 9-funkcyjny, stoliki do manicure'u, woskownica na puszkę, woskownica na 8 aplikatorów, podgrzewacz do parafiny, masażer do stóp, kombajn do paznokci, sterylizator UV, lampa SOLUX z filtrem niebieskim i czerwonym, peeling kawitacyjny, ultradźwięki;
•    pracownia masażu
sprzęt: 10 profesjonalnych łóżek-leżanek, drabinka, materace, masażery, fantomy, piłki gimantyczne
•    pracownia opiekuna medycznego 
sprzęt: Fantom ALS do zaawansowanych zabiegów reanimacyjnyhc do inkubacji ustnej i nosowej, Fantom pielęgnacyjny, Fantom niemowlaka , wózek inwalidzki, sprzęt medyczny do wykonywania podstawowych zabiegów pielęgnacyjno-higienicznych
•    pracownia stylizacji paznokci 
lampy LED, frezarka, profesjonalne kosmetyki oraz przybory do paznokci marki SEMILAC
 

Dodatkowo: 

  • W każdej sali tablica interaktywna , kamery, rzutniki, projektory multimedialne
  •  biblioteka

 
Partnerzy lokalni:
Lokalnie współpracujemy m.in. z: gabinetami kosmetycznymi i masażu, centrum medycznym Medhouse, aptekami, gabinetami stomatologicznymi, szpitalami powiatu wodzisławskiego. 
 
 dla naszych Słuchaczy:
•    Ekstranet
Wewnętrzny portal informacyjny, do którego można logować się z dowolnego miejsca i o każdej godzinie, zawiera komunikaty o sprawach bieżących, wpłatach, dyżurach wykładowców czy aktualnych planach zajęć.
•    Biuro Karier
Szkoła pomaga swoim słuchaczom i pośredniczy w znalezieniu praktyk zawodowych. TEB Edukacja organizuje kursy i szkolenia informatyczne, medyczne i inne, po to, aby pomóc słuchaczom na rynku pracy. Działania te dają możliwość zdobycia wiedzy, kwalifikacji i dodatkowych certyfikatów.
•     ogólnopolskie konkursy
informatyczny TEB-it, kosmetyczny TEBeauty i farmaceutyczny TEB-Pharma, w których można wygrać cenne nagrody
•    a także:
organizujemy imprezy, wycieczki, zajęcia sportowe, dodatkowe wykłady z przedstawicielami naszych partnerów. TEB Edukacja organizuje szkolenia (Microsoft, Novell, Linux, Bielenda, Farmona, Clarena, APIS). Bierzemy udział w targach branżowych oraz w wielu konkursach kosmetycznych, fryzjerskich i informatycznych. Słuchaczom informatyki umożliwiamy uzyskanie Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECDL.
Więcej na naszej stronie www.teb.pl

Galeria

Polecenia (1)

Dodaj polecenie
  • TEB Edukacja Szkoły Policealne posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Wodzisławia od 2020 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.