Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Postaw na najlepszych, postaw na ATLAS Poland

  • Dodano: 2019-10-17 12:30, aktualizacja: 2020-06-02 09:04

Firma ATLAS Poland to marka, która działa na rynku już od ponad piętnastu lat. Każdego dnia przedsiębiorstwo stara się budować pozytywną renomę i zbierać cenne doświadczenie, które następnie jest wykorzystywane w codziennej współpracy z klientami. Marka jest ceniona również między innymi za profesjonalizm i rzetelność, co sprawiło, że obecnie cieszy się dużym uznaniem. 

 

Oferta firmy ATLAS Poland

 

Oferta naszej firmy jest bardzo szeroka. Obecnie w naszym asortymencie znajdą Państwo maszyny dwudrogowe, które wykorzystuje się w kolejnictwie, a także koparki kołowe, koparki gąsienicowe oraz specjalistyczne maszyny przemysłowe, służące do przeładunku. Oprócz tego, nasza oferta zawiera między innymi rębaki, przesiewacze, minikoparki oraz kompaktory, prasonożyce, jak również i paczkarki złomu oraz urządzenia do napowietrzania kompostu. 

 

Warto nadmienić, że zakres maszyn, które posiadamy, umożliwia wykonanie różnego rodzaju zadań w sposób bardzo dokładny. W szczególności bowiem nacisk na rzetelne wykonanie prac kładą przedsiębiorstwa, z którymi współpracujemy. Oznacza to więc, iż również naszym zadaniem jest stała współpraca, a także profesjonalna pomoc w doborze odpowiednich maszyn, które spełnią wszystkie wymagania klientów.

 

Firma ATLAS Poland jest również autoryzowanym dealerem sprzętu TLAS GmBH, ATLAS KOMPAKT, WEYCOR, TANA, SANY, KINSHOFER, ING. Bonfiglioli, Willibald oraz SMP na terenie Polski, począwszy od 2002 roku. Nasze oddziały, a także punkty serwisowe znajdą Państwo w całym kraju, dlatego też serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa, niezależnie od lokalizacji siedzib i branży. Nasza kadra jest wysoce wykwalifikowana - każdego dnia stara się stanąć na wysokości zadania oraz budować partnerskie relacje z firmami z całej Polski, bez względu na ich specjalność i wielkość marki.

 

ATLAS Poland oferuje również kompletne rozwiązania i współpracę na najwyższym poziomie. Staramy się, by pomóc Państwu w doborze maszyn, a także przejmujemy pełną odpowiedzialność za ich obsługę techniczną, dlatego też nasi partnerzy nie muszą martwić się o tego typu kwestie. Zainteresowani mogą również uzyskać kompleksową pomoc w wyborze najlepszego sposobu finansowania.

 

Maszyny nowe i używane

 

ATLAS Poland jest firmą, która oferuje liczne, profesjonalne maszyny. Wśród nich wymienić można zarówno nowe, jak i używane. Wśród drugiej z kategorii są to między innymi maszyny do recyklingu, maszyny przeładunkowe, ładowarki kołowe i koparki gąsienicowe SANY. Do maszyn nowych wliczają się walce, wozidła przegubowe, kompaktory, rozdrabniacze oraz strzępiarki.

 

Oprócz tego, serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z oprzyrządowaniem, jakie posiadamy. W asortymencie posiadamy produkty najlepszych marek na całym świecie, takich jak Kinshoffer, SMP czy Labounty. Co więcej, głównym oprzyrządowaniem dostępnym w naszej firmie jest oczywiście to produkowane przez znany i ceniony ATLAS. W przypadku ostatniej wspomnianej marki, mogą Państwo znaleźć u nas między innymi chwytaki, łyżki, pługi, elektromagnesy, generatory i wiele więcej.

 

Wynajem sprzętu marki ATLAS, SANY i WEYCOR

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu. Posiadamy w asortymencie najlepszej jakości sprzęty, takie jak między innymi: 

- koparki kołowe ATLAS (od 15 do 24 ton);

- koparki dwudrogowe ATLAS (22 tony);

- maszyny przeładunkowe ATLAS (od 20 do 36 ton);

- koparki gąsienicowe SANY (od 22 do 35 ton);

- minikoparki SANY SY18C;

- ładowarki kołowe WEYCOR (od 2 do 12 ton).

 

Dość powiedzieć, że nasz sprzęt to siła, moc, a także pełna niezawodność. Maszyny charakteryzują się szybkością i precyzją w wykonywaniu zadań. Warto nadmienić także, że maszyny przeładunkowe posiadają stabilne podwozie oraz niewielkie zużycie paliwa, a także niskie koszty eksploatacji. Niektóre maszyny są wyposażone w system CARSY do regulacji siły docisku kół szynowych do toru, charakteryzują się precyzją pracy i bezpieczeństwo, a także automatycznym poziomowaniem maszyny. Komfortowa, podwójna kabina pozwala na sprawowanie pieczy nad robotami oraz gwarantują świetną widoczność w trakcie pełnienia obowiązków.

 

Koparki SANY SY18C posiadają zasięg kopania do 4 metrów. Są to maszyny stosunkowo małe, jednakże posiadające dużą siłę. Wyróżniają się niezawodnością i najwyższym komfortem pracy. Prosta obsługa gwarantuje wykonanie wszystkich zadań na wysokim poziomie i z możliwie najwyższą dokładnością.

 

Zainteresowani wynajmem powinni również zwrócić uwagę na fakt, iż przy najmie dlugoterminowym, wynoszącym co najmniej sześć miesięcy, oferujemy dostarczenie sprzętu do dowolnego, wskazanego przez Państwa, miejsca. Ponadto, istnieje możliwość najmu maszyn z opcją późniejszego wykupu. Każdy sprzęt, który wynajmujemy, można wykupić z zaliczeniem w poczet ceny 40 procent zapłaconego czynszu podstawowego. 

 

Zainteresowanych tą opcją serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Profesjonalni i doświadczeni doradcy udzielą wszelkich informacji na temat najmu, a także całościowej oferty oraz wszelkich usług.

 

Serwis ATLAS Poland

 

Serwis ATLAS Poland skupia się między innymi na naprawach oraz obsłudze technicznej wszystkich modeli maszyn, które oferuje nasza firma. Zainteresowani powinni mieć na uwadze to, że nasz serwis posiada oddziały zlokalizowane na terenie całej Polski, w związku z czym kontakt w danym regionie z naszą marką jest niezwykle prosty. Kolejnym, równie istotnym faktem, jest to, że czas reakcji serwisu w dni powszednie wynosi do 24 godzin, a brakujące części, które znajdują się w naszym centralnym magazynie są niezwłocznie po zgłoszeniu dostarczane do odpowiedniego oddziału.

 

Nasi pracownicy posiadają samochody serwisowe, które są wyposażone w najnowocześniejsze narzędzia, które są niezbędne do wykonania wszelkich przeglądów serwisowych oraz napraw. Ponadto, należy nadmienić, że w przypadku zawarcia kontraktu serwisowego Państwa z naszą firmą ATLAS Poland, świadczymy dodatkowe usługi specjalne, które są zgodne z potrzebami klientów. 

 

W celu złożenia zgłoszenia serwisowego, mogą Państwo skorzystać z prostego formularza zgłoszeń znajdującego się na naszej stronie internetowej. Jego wypełnienie jest stosunkowo proste i wymaga zawarcia takich informacji, jak między innymi rodzaj zgłoszenia, marka i typ maszyny, numer seryjny, oddział zlokalizowany najbliżej, dane do faktury, nazwa firmy i tym podobne. Nasza reakcja - jak już wspomniano - na Państwa zgłoszenie ma miejsce zaledwie do 24 godzin, dlatego też serdecznie zapraszamy do zapoznania się z warunkami współpracy z ATLAS Poland.

 

Kontakt z ATLAS Poland

 

Centrala firmy ATLAS Poland znajduje się w Rumi, nieopodal Gdyni. Oprócz tego - jak już wcześniej wspomniano - nasze oddziały są do Państwa dyspozycji na terenie całej Polski, w związku z czym gwarantujemy szybką reakcję i kompleksową pomoc w każdym zakresie.

 

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, jak również i telefonicznego oraz poprzez drogę e-mail. Na naszej oficjalnej stronie internetowej znajdą Państwo także formularz kontaktowy. 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.