Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Nie masz komu powierzyć pieska pod Twoją nieobecność? Świetnie trafiłeś

  • Dodano: 2022-12-12 10:45

W dzisiejszych czasach chyba znaczna większość osób decyduje się na posiadanie czworonożnych przyjaciół. Nie da się ukryć, że pies jest jak członek rodziny. Można do niego nawet się wygadać i co najważniejsze – kocha nas bezinteresownie. Czasami jednak mamy z nim problem. Chodzi o to, że podczas naszej nieobecności nie mamy gdzie go pozostawić. Czy nie mając nikogo bliskiego, kto pod naszą nieobecność się zajmie psiakiem, nie możemy się na niego zdecydować? Absolutnie nie. Ktoś bardzo mądry wymyślił hotele dla psów. Przyjrzyjmy się im nieco bliżej.

Świetny pomysł

Musimy przyznać, że hotele kojarzą się głównie z naszym pobytem w takim miejscu. W hotelach zatrzymujemy się podczas wakacyjnego wypoczynku, podczas spotkań biznesowych, czy też podczas innego rodzaju podróży. Coraz częściej w hotelach możemy spędzić czas także ze swoim psem. Jednak nie o takich hotelach chcieliśmy mówić.

Chcemy przybliżyć nieco bliżej hotel dla psów. Hotel dla psów to miejsce, w którym umieszczamy pieska, gdy my musimy gdzieś wyjechać i niestety nie możemy go ze sobą zabrać, ani pozostawić w domu. Takie sytuacje się zdarzają. Hoteli dla psów powstaje coraz więcej, ponieważ ludzie żyją bardziej mobilnie i sporo podróżują.

Jednych z polecanych hoteli dla psów jest hotel https://www.lechien.pl/hotel-dla-psow/. Meldując pieska w sprawdzonym hotelu, nie musimy się o niego obawiać. Co jak co, ale możemy wypoczywać, czy też pracować spokojnie, a jemu nic złego się nie przytrafi.

Hotel dla psów można porównać do hotelu ludzkiego. W nim pieski także śpią, bawią się, jedzą i odpoczywają. Warunki w niektórych z nich są także równie dobre, jak w hotelach dla ludzi. Cieszy nas to bardzo, ponieważ zwierzętom należy się taki sam szacunek, jak dla ludzi. W końcu są to równoprawni członkowie naszych rodzin.

Czy pobyt psiaka w hotelu jest kosztowny?

Oczywiście hotele są prowadzone przez prywatnych właścicieli. W związku z powyższym właściciele muszą zapłacić za pobyt swojego futrzaka. Jest to całkowicie normalne. Nie można jednoznacznie określić ceny pobytu psa w takim miejscu. Jest to przede wszystkim zależne od samego hotelu. Na rynku można znaleźć zarówno droższe, jak i tańsze hotele. Niższe ceny uzyska się także w przeliczeniu na dobę, gdy będzie to nieco dłuższy pobyt.

Na pobycie psa w hotelu nie należy oszczędzać. Czasami lepiej jest nieco dopłacić i mieć pewność, że ma się do czynienia rzeczywiście z dobrym hotelem. Nie może być inaczej. Nikt przecież nie chce być na pobycie służbowym, czy też wakacyjnym i cały czas się zastanawiać, jak się ma nasz psiak. Byłoby to stresujące dla oby stron.

Hotele dla psów rozrastają się. Pojawiają się niczym grzyby po deszczu. Powinniśmy wiedzieć, że wśród nich pojawiają się także takie, które nie są prowadzone przez osoby z pasją, a tak naprawdę przez osoby, które są nastawione na zysk. Takowym serdecznie dziękujemy. Szukamy osób z prawdziwą pasją, u których nasz pies będzie się czuł niczym w domu.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.