Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Marketing internetowy

  • Dodano: 2019-10-30 13:00

Profesjonalizm i troska o Klienta to zapewne Twoje „ja”. Jednak działalność przedsiębiorstwa bez dobrej i skutecznej reklamy to jak gra na słabym komputerze. W dobie powszechnych mass mediów, social mediów i dostępu do Internetu, musisz być widoczny. Twoimi okularami na świat będzie nasza firma. Pomożemy Ci stać się widocznym wszędzie tam, gdzie będzie to konieczne za pomocą reklamy adwords oraz kampanii reklamowych na portalach społecznościowych. A ponieważ w pierwszej kolejności „jemy oczami”, stworzymy dla Ciebie profesjonalną, przejrzystą i łatwą w obsłudze stronę internetową. O naszej jakości świadczą nie słowa, a zrealizowane projekty dla największych firm na rynku, z których produktów korzystasz na co dzień. Jesteśmy przykładem na to, że nie trzeba być wielkim, by być skutecznym i odnosić sukcesy. Kreatywność, ciężka praca i pasja wyróżniają nas. Schematyczność nas nie dotyczy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i konkretnie. Słuchamy, a nie tylko słyszymy. Analizujemy i myślimy, zamiast przyjmować jedynie suche wytyczne, a to wszystko jest wspierane nowoczesnym zapleczem technicznym. Nie jesteśmy agencją reklamową. Jesteśmy SEO Managment, czyli zespołem sfokusowanym na kompleksowej obsłudze i najlepszym możliwym wyniku.

Strona internetowa to Twoja wizytówka. Odpowiednia szata graficzna, przejrzystość, dostępność treści oraz stabilność i pozycjonowanie to połowa sukcesu. Mówi się, że informacje to zaufanie. Pozwól, aby Twój Klient Ci zaufał. Pokaż mu kim jesteś, jak pracuje Twój zespół oraz jakie świadczysz usługi tak, by mógł w pełni z nich korzystać. Pochwal się swoimi osiągnięciami, rekomendacjami oraz wykonanymi projektami. A w końcu daj mu kontakt do siebie przez formularz kontaktowy i mapę dojazdu. To wszystko i wiele, wiele więcej zrobimy dla Ciebie „od ręki”. Projekt zostanie przygotowany zgodnie z Twoim życzeniem tak, by oddawał prawdziwy charakter Twojej firmy oraz będzie podparty naszym doświadczeniem. Kiedy już stworzymy stronę internetową, zadbamy o zaplecze techniczne przez cały okres współpracy.

Każdego miesiąca stronę Facebook odwiedza około 2,4 miliarda osób. Korzystamy z niego w domu, w szkole, autobusie, a nawet w pracy na całym świecie. Facebook to nie tylko portal do komunikowania się, ale także miejsce z bardzo szerokim spektrum możliwości, również reklamowych i poznawczych. Zgadza się, reklam jest sporo, dlatego nasz zespół zadba o to, aby właśnie Twoja reklama Fejsbuk wybiła się zdecydowanie ponad przeciętność. W odpowiedni sposób zachęcimy użytkownika do wejścia na Twoją stronę internetową, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo i wolność wyboru tak, by użytkownik czuł się komfortowo. Będziesz widoczny w najważniejszych miejscach tego najbardziej popularnego portalu społecznego, tak aby nikt jej nie pominął.  Bądź tam gdzie twoim Klienci Cię oczekują i stwórz z nimi nowe interakcje.

Reklamy adwords (tu polecemy https://www.seomanagment.com/ ) to jeden z najbardziej popularnych sposobów zaznaczenia swojej obecności w sieci. Wsparcie techniczne zapewnia im firma Google. Nasze usługi zapewniają, że Twoja firma będzie wszędzie. Jeśli myślałeś kiedyś o tym, by czytać w myślach swoim Klientom, teraz to możliwe, a Twoja oferta pojawi się na ich urządzeniu nawet jeśli nie wejdą na Twoją stronę internetową. Dzięki systemowi starannie dobranych słów kluczowych, każdorazowo kiedy potencjalny Klient będzie szukał usług lub materiałów z Twojej branży, reklama stworzona dla Ciebie pojawi się na jego urządzeniach mobilnych- w telefonie, tablecie czy na komputerze. Wystarczy wyszukanie jednego hasła na urządzeniu powiązanym siecią z innymi urządzeniami, a reklama pojawi się wszędzie w przejrzysty, nienarzucający się sposób. Odpowiedni nagłówek reklamy zachęci go skutecznie do korzystania właśnie z Twoich usług, a stamtąd pozostaje tylko krok do decyzji o współpracy z Tobą. Dodatkowym atutem reklamy adwords jest jej widoczność na wszystkich stronach internetowych, również na domowej i obecność przez cały czas wyszukiwania przez Klienta. Nasze doświadczenie pokazuje, że taki rodzaj marketingu jest o 90% bardziej skuteczny niż zwykłe pozycjonowanie strony czy drogie reklamy na portalach internetowych. Nawet jeśli Twoja strona nie zostanie odwiedzona natychmiast, to jej nazwa pozostanie w pamięci. Jeśli więc chcesz aby Cię zauważono, liczba Klientów wzrosła a licznik odwiedzin na stronie osiągał rekordy- wybierz tę drogę.

Jeżeli chcesz realnie zaistnieć w Internecie, pozycjonowanie swojej strony to Twój obowiązek. Liczba Internautów w Polsce stale rośnie. Z samej przeglądarki Google korzysta około 20 milionów z nich, co stanowi około 93 procent spośród ogółu. Rośnie również liczba firm, która ogłasza się w Internecie. Jest to Twoja potencjalna konkurencja. Warto więc zadbać, aby użytkownicy w pierwszej kolejności znajdowali właśnie Twoją stronę Internetową. Jej samodzielne promowanie może nie być łatwe dla osoby, która nie zajmowała się tym nigdy wcześniej. Odpowiedni dobór fraz, zdań oraz techniki, a także ciągła ich aktualizacja wymaga wiedzy i czasu. Chętnie Ci w tym pomożemy i wypromujemy Twoją stronę tak, by znajdowała się ona w stawce najczęściej wyświetlanych w Internecie. Mamy w tym bardzo duże doświadczenie. Stale obsługujemy naszych Klientów i zdobywamy nowych, którzy są w pełni zadowoleni z naszej pracy. Można przyjąć, że w wyniku dobrego pozycjonowania, liczba odsłon stron wzrasta o około 60 procent, a to oznacza o 60 procent więcej Klientów i kontrahentów. Nie będziesz musiał się już obawiać, że strona Twojej firmy jest na drugiej, trzeciej czy dalszej stronie wyszukiwarki, a w konsekwencji Klienci nie trafiają na Twoją ofertę. Połączenie stworzonej przez nas strony internetowej oraz opisanej usługi da możliwość odniesienia sukcesu na jaki liczysz i pozostawienie konkurencji w tyle. Nie bądź więc kolejny, bądź pierwszy.

Jak widzisz, swoimi kompletnymi usługami dajemy Ci nie tylko możliwość rozwoju, ale także poczucie komfortu. Nie musisz już szukać kilku różnych firm, które zajmują się pojedynczymi usługami i z którymi musisz odbyć szereg pojedynczych spotkań by ustalić wszystkie szczegóły. Teraz decydując się na współpracę z nami wszystko załatwisz na jednym spotkaniu, na którym poznamy Twoje potrzeby i oczekiwania oraz przedstawimy Ci nasze metody działania. Ty rób swoje, rozwijaj swoją pasję, ciesz się kontaktami z Klientem i kolejnymi realizowanymi zleceniami, całą resztę zostaw nam. Stańmy się partnerami w biznesie i przyjaciółmi, których łączy wspólny cel jakim jest sukces Twojej firmy. Nasze doświadczenie, pasja i profesjonalizm pomogą nam w tym, a Ty zobaczysz efekty szybciej niż się tego spodziewasz. Dołącz więc do grona naszych zadowolonych Klientów, poznaj naszą bogatą ofertę i zadbaj o siebie już dzisiaj. Skontaktuj się z nami, a wprowadzimy Cię do naszej „kuchni” i zdradzimy najlepsze, sprawdzone przepisy na sukces w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. Będziesz zaskoczony jakie to proste i jak niewiele brakuje Twojej firmie do osiągnięcia oczekiwanej pozycji na rynku. Niezależnie od branży, od tego czy jesteś „start-upem” czy Twoja firma istnieje na rynku od jakiegoś czasu, potrzebujesz świeżości i pomysłu a my Ci go damy i z Tobą zrealizujemy. Zapraszamy na stronę https://www.seomanagment.com

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.