Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Butelki i bidony reklamowe, przykład w jaki sposób można wykorzystać gadżety reklamowe

  • Dodano: 2023-09-04 13:15, aktualizacja: 2023-09-07 09:59

Butelki i bidony są coraz chętniej wykorzystywane jako gadżety reklamowe przez różne firmy. Ich największą zaletą jest łatwość produkcji i duża powierzchnia. Dzięki temu masz możliwość zamieścić na nich nie tylko logo i nazwę, ale również slogan. Daje to od razu więcej opcji personalizacji i dopasowania produktu do konkretnej grupy docelowej. W jaki sposób można wykorzystać podobne produkty? Sprawdź, jak dotrzeć do swoich klientów dzięki gadżetom.

Gadżety reklamowe z nadrukiem — wykorzystaj je w swojej pracy

Butelki reklamowe, podobnie jak koszulki z nadrukiem, możesz wykorzystać jako produkty firmowe. Jeśli Twoja marka ma konkretny brand, dzięki temu będzie wyróżniał się on na rynku. Szczególnie warto to rozważyć, jeśli zajmujesz się stacjonarną obsługą klienta.

Dobrym przykładem są tutaj restauracje czy sklepy. Jeśli pracownicy mają na sobie ubrania z logo Twojej firmy, wygląda to profesjonalnie. Od razu wzbudza większe zaufanie klientów i sprawia, że chętniej kupują właśnie u Ciebie.

W niektórych branżach jest to wręcz wymagane. Dzięki temu zachowujesz spójność komunikacyjną marki. To przekłada się na lepsze pozycjonowanie się w umysłach klientów i większą rozpoznawalność na rynku.

Butelki i bidony jako gadżety firmowe 

Butelki i bidony to gadżety reklamowe, które wyjątkowo łatwo wykorzystać w swojej firmie. Szczególnie, jeśli organizujesz wyjazdy grupowe i integracyjne. Przygotuj na tę okazję pulę akcesoriów, które zabierzecie ze sobą. Podczas wspólnej zabawy od razu wszyscy będą wiedzieli, z jakiej jesteście firmy.

Prawdopodobnie nie wpłynie to na ilość klientów. Jednak przyczyni się do zwiększenia szansy na sukces podczas rekrutacji. Wyobraź sobie, że podczas wyjazdu integracyjnego zwraca na Was uwagę jedna osoba. Jest to wybitny specjalista w Waszej branży. Widzi, jak dobrze się wspólnie bawicie i zauważa logo na butelce.

Ten gadżet reklamowy może być jego pierwszym kontaktem z Twoją firmą. Dzięki niemu trafia na Twoją stronę, a tam znajduje informację o rekrutacji. Wysyła swoje CV, a Ty zyskujesz świetnego specjalistę. Jego praca przynosi Ci zysk kilkukrotnie wyższy niż inwestycja w gadżety reklamowe.

Jeśli w Twojej firmie są organizowane wyjazdy integracyjne, skomponuj zestaw dla każdego. Taka spójność bardzo pozytywnie wpływa na identyfikację marki i jej rozpoznawalność. Można to zauważyć wśród klientów, ale szczególnie powinieneś docenić potencjalnych pracowników.

Kiedy warto sięgnąć po gadżety reklamowe?

Czy kubki, butelki i bidony reklamowe to produkty, które powinny gościć u Ciebie na stałe? To jest mocno uzależnione od Twojej strategii promocyjnej oraz założeń, jakie masz. Jeśli chcesz dodawać gadżety reklamowe do zamówień klientów, postaw na stały dostęp do nich. Pamiętaj tylko, żeby regularnie je wymieniać. Rób to ze względu na stałych bywalców Twojego sklepu internetowego.

W przypadku gadżetów dla pracowników możesz postawić na nie raz na jakiś czas. Świetną okazją są tutaj wyjazdy integracyjne lub konferencje. Jeśli w Twojej branży organizowane jest wydarzenie, na które wysyłasz reprezentację, postaw na gadżety. Może to być nawet długopis z logo. 

Czym powinny wyróżniać się butelki i bidony reklamowe?

Wszystkie gadżety reklamowe, jakie wybierasz, powinny być spójne z Twoją marką. Zawsze stawiaj na takie produkty, z których chętnie skorzystają pracownicy i klienci. Dzięki temu zwiększasz swoje szanse na sukces.

Jeśli szukasz oryginalnych gadżetów reklamowych, zajrzyj do sklepu Gift Design. Znajdziesz tutaj kilkadziesiąt tysięcy produktów. Każdy z nich może być Twoim potencjalnym przepisem na sukces.


 

Butelki i bidony reklamowe, przykład w jaki sposób można wykorzystać gadżety reklamowe

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.