Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Zaginął 45-letni Dawid Nisiewicz. Widziałeś go?

  • Dodano: 2023-04-03 19:30, aktualizacja: 2023-04-04 22:55

Wodzisławscy policjanci prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginionym Dawidem Nisiewiczem (Nisiewicz). 45-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego w dniu 25 marca wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego są proszone o kontakt z wodzisławską Policją.

Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób wodzisławskiej jednostki prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginionym Dawidem Nisiewiczem (Nisiewicz). Mężczyzna w dniu 25 marca br. wyszedł z mieszkania mieszczącego się na Osiedlu XXX-lecia w Wodzisławiu Śląskim i do tej pory nie wrócił, rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu. Wszystkie osoby, które mają informacje na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionego, są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim osobiście, telefonicznie: 47 85 55 285, 47 85 55 286 lub mailowo: kryminalny@wodzislaw.ka.policja.gov.pl.

Rysopis

Dawid Nisiewicz ma 45 lat, 175 cm wzrostu, jest tęgiej budowy ciała, ma krótkie włosy ciemnego koloru, posiada pełne uzębienie.

W dniu zaginięcia był ubrany w spodnie jeansowe w kolorze ciemnogranatowym, na głowie miał czerwoną czapkę z daszkiem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również