Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Za nami spotkanie prezydenta z mieszkańcami Nowego Miasta

  • Dodano: 2024-02-16 14:30

Wczoraj tj. 15 lutego br. prezydent Mieczysław Kieca spotkał się z mieszkańcami dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkańcy mogli zapytać o planowane inwestycje, wyrazić swoją opinię oraz zgłosić problemy. Wydarzenie ponownie odbyło się na wodzisławskim Dworcu Kolejowym.

Omawiano sprawy istotne dla mieszkańców

Spotkanie w dzielnicy Nowe Miasto odbyło się w czwartek, 15 lutego o godz. 17:00 na Dworcu Kolejowym przy ul. Rybnickiej 2A. W spotkaniu z mieszkańcami wzięli udział: prezydent miasta Mieczysław Kieca, jego zastępy Izabela Kalinowska i Wojciech Krzyżek, dyrektor Służb Komunalnych Miasta Bożena Jedynak-Turakiewicz, kierownik Biura Gospodarowania Odpadami Weronika Hołomek, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich Grzegorz Połomski, prezes zarządu Spółki Domaro Barbara Chrobok.

Na początku, podobnie jak na poprzednich spotkaniach prezydent Mieczysław Kieca podsumował ubiegły rok oraz przedstawił plany i koncepcje na nadchodzące miesiące. Po tej części Prezydent oddał głos zebranym mieszkańcom i rozpoczęła się dyskusja. Mieszkańcy dzielnicy Nowe Miasto pytali m.in. o miejsca parkingowe, przejście dla pieszych na ul. Armii Krajowej czy drogi do remontu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również