Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Wrześniowe wydarzenia w WCK

  • Dodano: 2020-08-26 09:30

Koncert Eleni, spektakl w wykonaniu Kabaretu Młodych Panów oraz koncert "Fortepian w ciemności" to tylko niektóre propozycje Wodzisławskiego Centrum Kultury na nadchodzący miesiąc.

Ruszyła sprzedaż biletów na wydarzenia organizowane przez WCK. Pierwszym z nich będzie koncert Eleni, która wystąpi na deskach WCK 10 września o godz. 18:30. Bilety na to wydarzenie można nabyć w cenie 60 zł.

16 i 17 września o 18:00 oraz 20:30 publiczność w WCK rozbawiać będzie Kabaret Młodych Panów. Bilety na spektakl komediowy Lany Poniedziałek, albo "Góro Tsy"  dostępne są w cenie 70 zł.

Miłośnikom Festiwalu Gorczyckiego placówka proponuje koncert "Fortepian w ciemności" w wykonaniu pianisty Piotra Sałajczyka. Na imprezę organizowaną 26 września obowiązują bilety w cenie 15 zł.

Coś dla dzieci

Z myślą o małych widzach Wodzisławskie Centrum Kultury zaplanowało spektakl "Zielony Kopciuszek" Teatru Kultureska. Bilety na przedstawienie, które odbędzie się 27 września o godz. 16:00, dostępne są w cenie 20 zł.

Ciekawe propozycje dla widzów przygotowało też kino Pegaz. Bajka "Scooby-Doo", komedia "Włoskie wakacje" czy film religijny "Zieja" to tylko niektóre z nich. Pełny repertuar kina znajduje się na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kino

Zakup biletów

Wodzisławskie Centrum Kultury, zapraszając do korzystania z oferty, zachęca do zakupu biletów online za pośrednictwem strony WCK oraz portalu biletyna.pl

Kasa WCK jest czynna na godzinę przed biletowanymi wydarzeniami, seansami filmowymi, a zamknięta na 10 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia wydarzenia. Z chwilą rozpoczęcia wydarzenia nie ma możliwości wejścia do obiektu. Wyznaczone zostały również specjalne godziny funkcjonowania kasy dla seniorów, w czwartki od 10:00 do 12:00.

Wodzisławskie Centrum Kultury zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również