Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Wodzisławski Jarmark Bożonarodzeniowy

  • Dodano: 2021-11-22 07:00, aktualizacja: 2021-11-21 15:04

Tegoroczny Wodzisławski Jarmark Bożonarodzeniowy wystartuje 13 grudnia. Przed nami świąteczne spotkania z wystawcami.

Okazjonalne ozdoby, rękodzieła, a także przysmaki to tylko niektóre z propozycji, w jakie zaopatrzone będą stoiska.

W Wodzisławiu Śląskim po raz kolejny odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Przedświąteczne zakupy będzie można zrobić codziennie od 13 do 23 grudnia w godz. 12-19.

Dodatkowo od 17 do 19 grudnia najmłodsi będą mogli skorzystać z darmowej karuzeli. Natomiast w weekend 18-19 grudnia odbędą się pokaz gastronomiczny, spotkania z Kołami Gospodyń Wiejskich oraz pojawi się zagroda renifera. Atrakcjom towarzyszyć będzie muzyka uliczna.

Jesteś wystawcą? Weź udział w Jarmarku

Trwa nabór wystawców. Do 30 listopada mogą zgłaszać się osoby, które chcą wystawić swoje produkty podczas tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Udział w imprezie jest bezpłatny. Pawilony będą otwierane każdego dnia jarmarku we wspominanych godzinach.

Zainteresowani ofertą przedsiębiorcy proszeni są o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dialogu, Promocji i Kultury w godzinach pracy magistratu (tel. 32 45 90 478).

Organizator zastrzega sobie prawo wyboru wystawców oraz wskazania lokalizacji stoisk, mając na celu stworzenie oferty atrakcyjnej dla odwiedzających Jarmark. O wyborze wystawców Organizator poinformuje wystawców telefonicznie.

Wodzisławski Jarmark Bożonarodzeniowy / fot. UM Wodzisław Śląski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również