Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Wielki powrót food trucków do Wodzisławia!

  • Dodano: 2021-05-21 13:30

Oryginalny burger i belgijskie frytki pod chmurką? Sezon foodtruckowy czas zacząć! 28, 29 i 30 maja 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Wodzisławiu Śląskim pojawią się prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Wiosenne, kulinarne świętowanie będzie miało miejsce przy popularnej galerii handlowej.

Wiosenny  zlot food trucków przy Galerii Karuzela

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po dłuższej przerwie food trucki wracają do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata. 

Długi weekend od 28 do 30 maja upłynie w Wodzisławiu pod znakiem doskonałego jedzenia

Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego świętowania wiosny pod centrum handlowym, gdzie odbędzie się kultowy już zlot. Do Wodzisławia zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady. 

Organizatorem zlotu są Galeria Karuzela oraz organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się przy na parkingu Galerii Karuzela, przy ul. Targowej 19.
Wstęp na wydarzenie jest wolny

https://www.facebook.com/events/478193786659816/?ref=newsfeed

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również