Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Weź udział w biegu i pomóż osobom chorym na cukrzycę

  • Dodano: 2022-01-03 07:45, aktualizacja: 2022-01-03 07:53

30 stycznia o godzinie 14:00 wodzisławianie znów pobiegną, aby wesprzeć tych, którzy walczą z cukrzycą. Przed nami kolejne wydarzenie sportowe w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wydarzenie odbędzie się w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Start biegu zaplanowano na godzinę 14:00. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy Ci, którzy pragną pomagać, bez względu na wiek. Do przebiegnięcia będzie ok. 5 kilometrów. Wpisowe wynosi minimum 20 złotych (płatne do puszki w dniu zawodów). Opłata  w całości przeznaczona zostanie na zadania określone przez WOŚP. W biegu może wziąć udział maksymalnie 100 osób. Zapisać można się elektronicznie.

Kategorie wiekowe:

  • M/K 13 (do 15 lat, roczniki 2007 i młodsi) – chłopcy/dziewczęta
  • M/K16 (16 lat i więcej, roczniki 2006 i starsi) – mężczyźni/kobiety

Biuro zawodów będzie się znajdować w zabudowie kontenerowej w dniu biegu, w godzinach 12:30-13:30. Szczegółowe informacje dot. biegu "Policz się z cukrzycą" można znaleźć w regulaminie wydarzenia.

Organizatorem Biegu „Policz się z cukrzycą” jest Stowarzyszenie Nasz Wodzisław. Współorganizatorami są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” Wodzisław Śląski, Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, Wodzisławski Klub Naszej Ziemi oraz Miasto Wodzisław Śląski.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również