Wodzisław Śląski - portal miejski Wodzislaw.com.pl

Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

WCK i Kino Pegaz w "Pociągu do Kultury"

  • Dodano: 2020-09-11 08:30, aktualizacja: 2020-09-11 08:42

Wodzisławskie Centrum Kultury i Kino Pegaz wraz z innymi instytucjami w województwie śląskim ruszyły we wspólną kulturalną podróż.

Ci, którzy wybierają się na wydarzenia kulturalne Kolejami Śląskimi, mogą otrzymać bezpłatny bilet powrotny.

"Pociąg do Kultury" to akcja, w której każda zainteresowana osoba może otrzymać bezpłatny bilet powrotny z wydarzenia kulturalnego czy seansu kinowego. Zatem, korzystając z bogatej oferty Wodzisławskiego Centrum Kultury i kupując bilet na imprezy organizowane przez WCK czy seanse Kina Pegaz, podróżujący Kolejami Śląskimi wrócą do domu za darmo.

Bilety

Bilet na wydarzenie kulturalne może być w wersji elektronicznej lub papierowej. Dodatkowo trzeba posiadać bilet na przejazd do Wodzisławia Śląskiego. Na podstawie tych dwóch biletów, w kasach Kolei Śląskich lub w pociągu, zostanie wydany bezpłatny bilet powrotny.

Taka podróż może być też doskonałą okazja do tego, by zobaczyć wyremontowany przez miasto Wodzisław Śląski z unijnych środków dworzec kolejowy, który został nominowany do nagrody "Marka - Śląskie" w kategorii "Dziedzictwo Kulturowe Regionu".

Zadanie "Pociąg do Kultury" jest finansowane z budżetu Województwa Śląskiego w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego. Więcej o akcji na stronie TUTAJ. Z ofertą Wodzisławskiego Centrum Kultury i Kina Pegaz warto się zapoznać na www.wck.wodzislaw-slaski.pl.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.