Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Trzej mężczyźni poszukiwani listami gończymi w rękach wodzisławskich kryminalnych

  • Dodano: 2021-09-27 07:00, aktualizacja: 2021-09-26 19:24

W ostatnim czasie policjanci Wydziału Kryminalnego wodzisławskiej komendy zatrzymali trzy osoby, które były poszukiwane listami gończymi.

Policjanci Wydziału Kryminalnego wodzisławskiej komendy w ostatnim czasie zatrzymali trzy osoby poszukiwane listami gończymi. 54-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego wpadł w ręce kryminalnych na dworcu PKP w Katowicach. Był poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary pozbawienia wolności. 54-latek nie krył zdziwienia, kiedy został zatrzymany.

Ukrywał się przed organami ścigania od 2019 roku

W tym samym dniu w ręce wodzisławskich kryminalnych wpadł 33-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego. Został zatrzymany w Jastrzębiu-Zdroju, wcześniej ukrywał się na terenie Żor. Natomiast 46-letni obywatel Holandii został zatrzymany kilka dni wcześniej, do zatrzymania doszło na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w miejscowości Brodnica. Mężczyzna ten był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim, w celu odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo, którego się dopuścił na terenie Wodzisławia Śląskiego, w 2014 roku.  Policyjna intuicja i ogromna cierpliwość  wodzisławskich kryminalnych, a przede wszystkim ich skuteczna praca operacyjna doprowadziła do tego, iż poszukiwani listami gończymi trzej mężczyźni trafili za kratki.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również