Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Sandra Pniak ze złotym medalem Mistrzostwa Świata

  • Dodano: 2018-09-11 07:30, aktualizacja: 2018-09-11 07:46

Sandra Pniak po raz kolejny stanęła na najwyższym stopniu podium. Tym razem trenerka Akademii Sportowej Top Team - Judo Kids wróci ze złotym medalem z Mistrzostw Świata w Kazachstanie. To kolejny ogromny sukces wodzisławskiej zawodniczki.

9 września br. Sandra Pniak stanęła do walki w Mistrzostwach Świata w Grapplingu. W organizowanych w kazachstańskiej Astanie zawodach wywalczyła złoty medal w kategorii 64 kg kobiet. Grappling to nic innego jak walka, w trakcie które, wykorzystuje się technikę chwytów, tj. dźwignie, rzuty, duszenia. Style oparte na chwytach to m.in. ju-jitsu, judo.

Smak zwycięstwa jest bezcenny, a usłyszenie na najwyższym stopniu podium Mazurka Dąbrowskiego granego właśnie dla Ciebie potrafi mocno ścisnąć serce i spłycić oddech. Dziś ja miałam taką chwilę, której życzę każdemu, kto oddaje się dla sportu. Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, Wy dajecie mi siłę i jesteście moją inspiracją. W takich chwilach wiem, że to wszystko, co robię, ma sens. Wierzcie w swoje marzenia i nie bójcie się po nie sięgać, gdyż one są Wasze i tylko Wasze! - relacjonuje swoje dokonanie Sandra.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również