Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Rodzinne Spotkania z Teatrem "Królewna Fasolka" w WCK

  • Dodano: 2020-10-09 06:30, aktualizacja: 2020-10-09 00:53

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza małych i dużych miłośników teatru na spektakl "Królewna Fasolka", który odbędzie się w niedzielę, 25 października o godz. 16:00.

Podczas kolejnej odsłony cyklu Rodzinnych Spotkań z Teatrem na scenie wystąpią aktorzy Teatru Trip ze Świętochłowic

Przedstawienie opowiada o warzywnych skrzatach – Karotku i Groszku, którzy w Grządkowej krainie uprawiają warzywa i owoce. Pewnego dnia znajdują przed swoim domkiem małe dziecko. Jednocześnie okazuje się, iż Czarodziej Robaczek rzucił straszliwą klątwę na krainę Grządkową i chce pożreć wszystkie uprawy. Z pomocą przychodzi Cebulowa Wróżka oraz dzieci zgromadzone na widowni.

Czy uda im się pokonać Robaczka? Jaką rolę odegra dziecko? I czy szpinak może być dobry? Przekonają się o tym ci, którzy niedzielne popołudnie zechcą spędzić twórczo i rodzinnie.
Przedstawienie ma walory edukacyjne, mali widzowie będą zachęcani do zdrowego odżywiania oraz poznawania słówek w języku angielskim.

– Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Rodzinnych Spotkań z Teatrem. Łącząc przyjemne z pożytecznym proponujemy ciekawe artystycznie widowisko, które niesie ze sobą walor edukacyjno-zdrowotny – zapowiada Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 20 zł dostępne online TUTAJ  oraz w kasie. WCK zachęca do zakupu biletów online za pośrednictwem strony WCK oraz portalu biletyna.pl. Kasa WCK jest czynna na godzinę przed biletowanymi wydarzeniami, seansami filmowymi, a zamknięta na 10 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia wydarzenia. Z chwilą rozpoczęcia wydarzenia nie ma możliwości wejścia do obiektu. Wyznaczone zostały również specjalne godziny funkcjonowania kasy dla seniorów – w czwartki od 10:00 do 12:00. Warunki zakupu biletów i funkcjonowania placówki określa regulamin TUTAJ

WCK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego. Więcej wydarzeń organizowanych przez placówkę dostępnych jest na www.wck.wodzislaw-slaski.pl

Rodzinne Spotkania z Teatrem "Królewna Fasolka" w WCK

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również