Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Szachach. Zgłoś się do szachowej rywalizacji

  • Dodano: 2022-12-02 06:30, aktualizacja: 2022-12-01 20:54

Wielkimi krokami zbliżają się jubileuszowe, dziesiąte Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Szachach. Do 7 grudnia można zgłaszać chęć udziału w zawodach.

X Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Szachach, organizowane przez powiat wodzisławski, odbędą się ZSP w Wodzisław Śląskim (LO im. Tischnera) w sobotę, 10 grudnia o godz. 9:00.

Zgłoszenia uczestnictwa w turnieju należy dokonywać:

  • na stronie internetowej,
  • telefonicznie pod numerem tel. 32 412 09 61 w godzinach pracy urzędu, tylko jeśli uczestnik jest zrzeszony w organizacji/klubie szachowym lub jest zarejestrowany na chessarbiter.com.

W przypadku, gdy uczestnik nie jest zrzeszony w organizacji/ klubie szachowym warunkiem uczestnictwa w mistrzostwach jest rejestracja przez wspomniany portal.

Turniej jest otwarty dla wszystkich sympatyków gry w szachy. Udział jest bezpłatny. Turniej przeprowadzony będzie zgodnie z obowiązującymi przepisami zawartymi w Kodeksie Szachowym Polskiego Związku Szachowego oraz zapisami regulaminu. Rywalizacja prowadzona będzie systemem szwajcarskim. Liczba rund zostanie ustalona po zamknięciu listy startowej. Tempo: 10 minut +5 sekund na każde posunięcie.

Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Szachach. Zgłoś się do szachowej rywalizacji / fot. UM Wodzisław Śląski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również