Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Masz bilety na koncert zespołu Ørganek w WCK? Uwaga zmiany!

  • Dodano: 2020-10-21 06:30, aktualizacja: 2020-10-20 21:55

W związku z wprowadzeniem w całym kraju żółtej strefy, koncert zespołu Ørganek planowany na 23 października w Wodzisławskim Centrum Kultury może odbyć się dla 25% publiczności.

Z uwagi na to, widownia została podzielona na dwa koncerty o różnych porach

Z nowym brzmieniem, w nowych aranżacjach i z najnowszym projektem pod nazwą "W nowym świecie". Tak zespół Ørganek zaprezentuje się na wodzisławskiej scenie już w piątek, 23 października. Fanów spragnionych dobrych muzycznych wrażeń nie może zabraknąć na tym wydarzeniu.

Na mapie koncertów Ørganka, wśród 12 miast w całej Polsce znalazł się Wodzisław Śląski i Wodzisławskie Centrum Kultury. Tutaj zespół zaprezentuje przed zebraną publicznością nowe aranżacje piosenek i nową elektro-akustyczno-gitarową odsłonę swej twórczości. Jak sami twierdzą – Projekt Ørganek "W nowym świecie" to muzyka na nowe czasy.

- Rok 2020 zmienił świat. Zatrzymał nas, wybił z rytmu, zmusił do refleksji nad tym, co ważne. Także dla nas ten rok jest podróżą w nieznane. Nowym etapem, w którym musieliśmy zmienić zasady swojego życia, przebudować przestrzeń, przearanżować oswojony już świat – tłumaczą.

Zespół Ørganek powstał w 2013 r. z inicjatywny Tomasza Organka. Rok później ukazał się debiutancki album zespołu zatytułowany "Głupi". Pierwszy singel z płyty, piosenka "Kate Moss" dotarła na pierwsze miejsce listy przebojów. Od 2014 roku zespołu niezmiennie jest stałym bywalcem na najważniejszych wydarzeniach muzycznych czy festiwalach, takich jak: "Męskie Granie" czy "Orange Warsaw Festiwal". W 2016 roku wydali płytę "Czarna Madonna". Skład formacji tworzą Tomasz Organek, Adam Staszewski, Robert Markiewicz oraz Tomasz Lewandowski.

Zespół ze swoim oryginalnym połączeniem popu, soulu i rocka alternatywnego pojawi się w Wodzisławskim Centrum Kultury w piątek, 23 października o godzinie 19:00 i 21:00.

(UWAGA! W związku z wprowadzeniem w całym kraju żółtej strefy, koncert zespołu Ørganek może odbyć się dla 25% publiczności. Z uwagi na to, widownia została podzielona na dwa koncerty o różnych porach. Osoby, które zakupiły bilety i posiadają miejsca w rzędach I-VII proszone są o przyjście na godzinę 19:00. Natomiast ci, którzy zakupili bilety w rzędach VIII-XV na godzinę 21:00. Nie ma konieczności wymiany biletów. Prosimy o punktualność.)

- To oryginalny i ciekawie zapowadający się projekt muzyczny, który proponujemy naszej publiczności. Jestem przekonany, że spełni oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców - zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety na koncert w cenie 99 zł dostępne w kasie WCK oraz online

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Kasa jest otwarta na godzinę przed każdym wydarzeniem czy seansem kinowym, a zamknięta na 10 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia. O godzinie wydarzenia nie będzie możliwości wejścia do obiektu. Wyznaczone zostały również specjalne godziny funkcjonowania kasy dla seniorów, w czwartki od 10:00 do 12:00. Żeby zapewnić komfort oglądania i bezpieczeństwo, na sali może przebywać maksymalnie połowa widowni, w odpowiednich odstępach i z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.

Miejsca są numerowane i obowiązuje zasada zajmowania co drugiego miejsca, z wyjątkiem osób z niepełnosprawnością, dzieci oraz mieszkających we wspólnym gospodarstwie domowym. Niezbędne jest także podpisanie przez uczestników wydarzenia oświadczenia, które można pobrać ze strony internetowej TUTAJ oraz przy wejściu do WCK.

WCK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego.

Masz bilety na koncert zespołu Ørganek w WCK? Uwaga zmiany!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również