Wodzisław Śląski - portal miejski Wodzislaw.com.pl

Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Aleksander Zieleźny akustycznie w WCK

  • Dodano: 2020-09-15 06:30, aktualizacja: 2020-09-20 20:58

Aleksander Zieleźny - muzyk, autor wierszy, tekstów piosenek i plastyk – pojawi się na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury w czwartek, 17 września o godzinie 19:00.

Będzie to kolejny koncert online w ramach akcji #siećzkulturąwdomu. Bez wątpienia warto śledzić to wydarzenie na Facebooku WCK lub na kanale YouTube. 

Młody twórca zabierze słuchaczy w świat akustycznego, subtelnego, gitarowego brzmienia. Przed szerokim gronem odbiorców zaprezentuje zupełnie premierowe kompozycje. Ponadto, w krótkiej rozmowie opowie o  swoich inspiracjach, scenicznych doświadczeniach i życiu skoncentrowanym na sztuce. 

- Zapraszamy na kolejne muzyczne spotkanie na żywo. Tym razem podczas internetowej transmisji spotkamy się z utalentowanym artystą, który dzięki swoim gitarowym kompozycjom, możliwościom wokalnym i ciekawym tekstom trafnie wyraża swoje dobre emocje – zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury. 

O muzyku

Aleksander Zieleźny to pochodzący z Pszowa wokalista, muzyk, autor wierszy i tekstów piosenek. Członek zespołu D.P.S.A. Z wykształcenia jest plastykiem. Początki jego akustycznej działalności sięgają 2012 roku, a swoją aktywność kulturalną stara się prowadzić nieprzerwanie od najmłodszych lat. Jest sympatykiem i wychowankiem Radlińskiego Ośrodka Kultury oraz przyjacielem pszowskiego MOK-u.

Jak sam zaznacza, na przestrzeni lat miał okazję występować w gronie przyjaciół i znajomych, dzieląc z nimi wspólną radość z możliwości przekazywania muzyki. Inspirację czerpie ze wspólnie przeżytych chwil.

Aleksander Zieleźny akustycznie w WCK

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.