Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

50. Dni Wodzisławia Śląskiego - kto zagra?

  • Dodano: 2019-05-13 10:30

Tegoroczne, 50. Dni Wodzisławia Śląskiego będziemy świętować od 7 do 9 czerwca. Czekają nas trzy dni różnorodnej, radosnej, pełnej muzyki i tańca zabawy!

Kto zagra dla nas podczas 50. Dni Miasta?

W piątek zaplanowaliśmy dla Was wesołe zabawy dla wszystkich pokoleń na terenie Rodznnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Spotkamy się m.in. z Siostrami Wajs&Stonogą. Wieczór zakończymy pełnym gorących rytmów koncertem Jose Torresa i Leszka Cichońskiego oraz salsoteką pod gołym niebem. 

Sobota zapowiada się bardzo ciekawie. Na stadionie wystąpią: Walfad, Cleo, Mrozu oraz Kult z Kazikiem Staszewskim! Już nie możemy się doczekać. Na niedzielny wieczór przygotujcie się na wspólne śpiewanie wraz z Grzegorzem Skawińskim i grupą Kombii! Wcześniej do zabawy zaproszą Was Michał Szczygieł, DJ Sofi oraz Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa.

Koncertom będą oczywiście towarzyszyły inne atrakcje. Szczegóły już wkrótce. A już teraz zapraszamy do zaplanowania 7,8 i 9 czerwca na dobrą zabawę w naszym mieście. 

Miasto Wodzisław Śląski organizuje 50. Dni Wodzisławia Śląskiego poprzez Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM".

Partnerzy główni: właściciel marki Tyskie oraz Restauracja Pilsner Pub.

  • wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj, aby odwiedzić stronę wydarzenia
  • sprzedaż biletów - kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej
  • akredytacje dla mediów - kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również