Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Techlife - wiodąca marka wśród hulajnóg elektrycznych

  • Dodano: 2020-10-15 12:15, aktualizacja: 2020-10-15 16:05

Techlife jest wiodącą marką wśród hulajnóg elektrycznych. Firma dynamicznie rozwija się w Europie, oferując wysokiej jakości produkty. W ich ofercie możemy znaleźć głównie pojazdy elektryczne. Każdy produkt poddawany jest rygorystycznym testom, dzięki czemu klient otrzymuje gwarancję skuteczności i niezawodności.

Poniżej przedstawiamy 3 wybrane modele hulajnóg elektrycznych marki Techlife.

Techlife X6 - hulajnoga elektryczna 50 km/h


Techlife X6 to hulajnoga elektryczna, która sprawdzi się do podróżowania po mieście, jak i do jazdy po nieco bardziej ekstremalnych terenach. Dzięki silnikowi o mocy 600 W, pojazd szybko rozpędza się do niemal 50 km/h. Akumulator o pojemności 13 Ah do pełnego naładowania potrzebuje tylko 5 godzin. Maksymalny zasięg hulajnogi to 45 km. Techlife X6 został wyposażony w tempomat, za którego pomocą możemy ustawić stałą prędkość z jaką będzie poruszać się urządzenie.

Podświetlany podest i wiele więcej

Techlife X6 posiada podświetlany podest, który sprawi, że zdecydowanie wyróżnisz się w tłumie. Na kierownicy urządzenia znajduje się wyświetlacz LCD, na którym pojawiają się informacje o aktualnej prędkości, przebiegu czy poziomie naładowania baterii. 8.5-calowe koła wraz z tylnym amortyzatorem skutecznie tłumią wszelkie wstrząsy spowodowane jazdą po nierównym terenie. O bezpieczeństwo dbają dwa mocne hamulce - przedni tarczowy oraz tylny bębnowy. Waga hulajnogi wynosi 18 kg.

Techlife X7

Techlife X7 to hulajnoga, która rozpędza się aż do 65 km/h. Pojazd został wyposażony w dwa silniki o łącznej mocy 2000 W. Za pomocą przycisku SINGLE/DUAL możemy przełączyć na pracę tylko jednego silnika. Tempomat umożliwi nam ustawienie stałej prędkości z jaką będzie poruszać się urządzenie. Akumulator o pojemności 18 Ah do pełnego naładowania potrzebuje 4 godzin. Techlife X7 jest w stanie pokonać 80-kilometrową trasę

Doprecyzowane szczegóły

Wszystkie elementy w hulajnodze Techlife X7 zostały dokładnie przemyślane. Płynną jazdę zapewniają dwa mocne amortyzatory oraz 10-calowe koła. Waga hulajnogi wynosi 35 kg. System szybkiego składania umożliwia złożenie pojazdu, co ułatwia jej przenoszenie oraz przechowywanie. Wyświetlacz, znajdujący się na kierownicy urządzenia, dostarcza nam informacji o aktualnej prędkości, pokonanym dystansie czy wybranym trybie jazdy. Bezpieczeństwo podczas jazdy zapewnia podwójny system hamulców tarczowych oraz przednie i tylne oświetlenie LED. Ponadto producent zadbał o wyposażenie hulajnogi w system antykradzieżowy - do uruchomienia pojazdy potrzebne są kluczyki.

Techlife X9

Hulajnoga Techlife to jedna z mocniejszych hulajnóg elektrycznych dostępnych na rynku. Została wyposażona w dwa silniki o łącznej mocy 3200 W, dzięki którym może rozpędzić się aż do 100 km/h. Natomiast jej maksymalny zasięg wynosi 120 km. Czas ładowania akumulatora o pojemności 32 Ah wynosi od 15 do 20 godzin. Techlife X9 został wyposażony także w tempomat, dzięki któremu można ustawić stałą prędkość z jaką będzie poruszać się urządzenie.

Podróżowanie bez ograniczeń

Techlife X9 to hulajnoga, którą możesz podróżować bez żadnych ograniczeń. Wszystko dzięki wyposażeniu, które zapewnia bezpieczną i komfortową jazdę. Wszelkie wstrząsy, spowodowane jazdą po nierównym terenie zostają skutecznie wytłumione przez podwójną amortyzację oraz szerokie, 11-calowe koła z terenowym bieżnikiem. Konstrukcja hulajnogi jest solidna, a jej waga wynosi 52 kg. Efektywne wytracanie prędkości jest możliwe, dzięki hydraulicznym hamulcom tarczowym. Dobrą widoczność drogi po zmroku zapewnia przednie i tylne oświetlenie LED. Atutem jest także system antykradzieżowy - do uruchomienia pojazdu potrzebny jest kluczyk.

Podsumowanie - hulajnogi elektryczne Techlife

Techlife to marka posiadająca w swojej ofercie produkty najwyższej jakości. Jeśli szukasz hulajnogi z doskonałymi parametrami, modele Techlife sprostają Twoim najśmielszym oczekiwaniom. Producent zadbał, aby wszystkie modele wyposażone zostały w elementy, które zapewnią odpowiedni komfort i poziom bezpieczeństwa podczas jazdy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.