Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Jak wybrać wygodny wózek wielofunkcyjny dla dziecka?

  • Dodano: 2018-08-27 08:45, aktualizacja: 2018-08-27 08:54

Wybór wózka głęboko-spacerowego, to istotna sprawa, tym bardziej, że wózek przez długi czas posłuży młodszemu rodzeństwu, jeśli jest planowane. Wózek głęboko-spacerowy powinien być bardzo solidny, wytrzymały oraz praktyczny, z którego wygodnie się korzysta, a dziecku komfortowo leży oraz siedzi.

Najczęściej wybieranymi wózkami, którym interesują się rodzice, są wózki z grupy wielofunkcyjnych, to wózki łatwe w użyciu, praktyczne, a także wygodne, do których za pomocą adapterów można dołączyć konkretny fotelik samochodowy, tworząc tym system Travel 3 w 1. Cieszące się dużym zainteresowaniem wózki wielofunkcyjne, zazwyczaj wyposażone są w dodatkowe akcesoria, które są przydatne podczas spaceru jak: podstawka na kubek lub butelkę, folia przeciwdeszczowa, moskitiera, teleskopowa rączka, zaczep do parasolki, czy dostawka do spacerówki, niektóre można kupić osobno.

Cieszący się uznaniem wózek wielofunkcyjny to Baby Design Husky, którego zaletą jest właśnie jego wyposażenie. Żaden inny wózek wielofunkcyjny nie jest wyposażony w tak dużą ilość dodatkowych akcesoriów, co Baby Design Husky. W cenie zestawu Husky znajduje się pompka do kół, śpiworek do spacerówki, kocyk z polaru na lato oraz zimę (dwustronny), dwie folie przeciwdeszczowe na wózek spacerowy oraz gondolę. W cenie zestawu dostępne są również dwie moskitiery, torba na akcesoria do wózka, uchwyt na kubek oraz dwa okrycia na nóżki do spacerówki i gondoli.

Zaletą wózka Design Husky jest system składania spacerówki do małych rozmiarów, składanie przebiega wraz ze spacerówką, której nie trzeba odłączać ze stelaża. Gondola wózka jest przestronna oraz jest (w przeciwieństwie do innych, nielicznych wózków) składana na płasko. W ten sposób łatwo oszczędzić miejsce w domu i w samochodzie, gdy bagażnik jest zapełniany walizkami na wyjazd. Koła wózka Husky są pompowane i amortyzowane, dzięki czemu rodzicowi nie straszna jest jazda na żadnym trudnym terenie. Zaletą Husky jest także zapinany na zamek, pojemny kosz na zakupy, dzięki czemu można zachować czystość na dłużej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.