Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Bluewater Cleone - więcej niż czysta woda

  • Dodano: 2020-11-04 18:15

Jakość wody w kranach nie jest najlepsza. Pomimo tego, że jest ona zdatna do użycia, mogą w niej znajdować się różne związki i drobnoustroje. Filtry do wody to skuteczny sposób na pozbycie się wszystkich szkodliwych substancji i wzbogacanie wody o cenne minerały. Korzyści z korzystania z filtra to przede wszystkim nieograniczony dostęp do świeżej, czystej wody oraz lepszy smak gotowanych potraw oraz przyrządzanych napojów. Niezawodnym urządzeniem jest Bluewater Cleone. Ten model filtra oczyści wodę ze wszelkich zanieczyszczeń, a następnie wzbogaci ją o cenne minerały.

Filtr do wody Bluewater Cleone

Bluewater Cleone to filtr do wody, który skutecznie usuwa wszystkie zanieczyszczenia chemiczne i biologiczne, pozostawiając wodę krystalicznie czystą. Korzyści z oczyszczonej wody to między innymi: lepszy smak gotowanych potraw i napojów, brak kamienia czy nieograniczony dostęp do świeżej, czystej wody. Dzięki wydajności na poziomie 160 l na dobę, urządzenie sprawdzi się do codziennego użytkowania w domu, małej firmy czy restauracji. Niewielkie rozmiary pozwalają na dogodne umiejscowienie filtra pod zlewem albo w innej dowolnej, małej szafce w kuchni. Uzdatnianie wody zachodzi aż na 5 etapach. Najważniejsza jest filtracja osmotyczna, która oczyszczacza wodę ze wszelkich zanieczyszczeń. Na samym końcu woda przepływa przez wkład mineralizujący, gdzie wzbogacana jest o cenne składniki mineralne. Filtr Bluewater Cleone wyróżnia się wysoką jakością, skutecznością oraz niezawodnością.

5-stopniowa filtracja

Oczyszczanie wody w filtrze Bluewater Cleone odbywa się aż na 5 etapach.

  1. Dwa filtry sedymentacyjne - odpowiadają za filtrację wstępną; usuwają zanieczyszczenia na poziomie 20 um oraz 5 um.

  2. Wkład z naturalnym węglem aktywnym Jacobi Carbons - jego zadaniem jest zatrzymywanie zanieczyszczeń organicznych.

  3. Membrana molekularna - jest najważniejszym etapem; membrana oczyszcza wodę ze wszelkich zanieczyszczeń, pozostawiając ją krystalicznie czystą. System “inteligentnego płukania” sprawia, że wszystkie zatrzymane przez membranę zanieczyszczenia spływają do kanalizacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu zwiększa się żywotność membrany.

  4. Wkład z naturalnym, granulowanym węglem aktywnym Jacobi Carbons - po głównym oczyszczaniu woda jeszcze raz przepływa przez wkład węgla aktywnego, który poprawia jej smak, barwę i zapach.

  5. Mineralizator - ostatnim elementem jest wkład mineralizujący. Na tym etapie woda zostaje wzbogacona o cenne składniki mineralne

.

Inteligentne urządzenie

Filtr do wody Bluewater Cleone to inteligentne i praktycznie bezobsługowe urządzenie. Pracę filtra kontroluje mikroprocesor. Ponadto nie musimy zastanawiać się czy aktualnie jakość wody jest dobra, gdyż jest ona stale kontrolowana przez czujnik jakości wody. Gdy stan wody w kanalizacji się pogorszy, filtr samoistnie się wyłączy. Ponadto Bluewater został wyposażony w pompę ciśnieniową, inteligentny system płukania i ochronę przed zalaniem. Montaż urządzenia jest bardzo łatwy i z minimalną wiedzą hydrauliczną zajmie zaledwie 30-90 minut. Należy pamiętać, że filtry wstępne powinny być wymieniane co 4-6 miesięcy, a filtry uszlachetniające co 10-12 miesięcy.

Najwyższa jakość wykonania

Materiały wykorzystywane do produkcji filtra Bluewater Cleone są najwyższej jakości. Producent w produkcji użył plastyczne masy leksanowe, poliwęglanowe czy ABS. Dzięki temu woda nie ma kontaktu z BPA, szkodliwym związku występującym między innymi w plastiku. Wszystkie elementy urządzenia dostarczane są przez stałych i sprawdzonych dostawców, dzięki czemu jakość końcowego produktu jest na najwyższym poziomie.

Podsumowanie - Bluewater Cleone

Bluewater Cleone jest najwyższej jakości filtrem do wody. Oczyszczanie zaczyna się od filtracji wstępnej, gdzie usuwane są zanieczyszczenia na poziomie 5 -20 um. Następnie woda przepływa przez wkład z naturalnym węglem aktywnym. W tym produkcie wykorzystano filtrację osmotyczną, która sprawia, że woda jest krystalicznie czysta. Oczyszczona ze wszystkich zanieczyszczeń woda przepływa ponownie przez wkład węgla aktywnego, a następnie trafia do wkładu mineralizującego. Bluewater Cleone to urządzenie, które pozbędzie się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i wzbogaci wodę o cenne dla naszego zdrowia minerały. Jego wydajność wynosi 6.6l/h.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAir.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.