Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Zostań partnerem programu "Rodzina 3+"

  • Dodano: 2021-07-14 06:45, aktualizacja: 2021-07-14 06:56

"Rodzina 3+" to program, który daje rodzinom wielodzietnym wiele zniżek, nie tylko na terenie Wodzisławia Śląskiego.

Skierowany jest on wyłącznie do rodzin zamieszkałych na terenie miasta Wodzisławia Śląskiego

Program "Rodzina 3+" zakłada włączenie miejskich jednostek organizacyjnych i instytucji kultury oraz firm prywatnych do działań służących poprawie jakości życia i aktywizacji rodzin. Dzięki uczestnictwie w programie rodziny mogą korzystać z promocji i ofert przygotowanych przez firmy i instytucje specjalnie z myślą o nich. Każda rodzina mieszkająca na terenie miasta, która składa się z rodziców wychowujących troje lub więcej dzieci w wieku do 18. roku życia lub do ukończenia 25. roku życia, gdy dziecko uczy się lub studiuje, oraz  rodzina zastępcza, może w prosty sposób przystąpić do programu poprzez złożenie wypełnionego wniosku. Bycie rodziną wielodzietną lub zastępczą to w zasadzie jedyny warunek przystąpienia do programu. Nie liczy się żadne kryterium dochodowe.  Udział w programie "Rodzina 3+" jest bezpłatny.

Głównym celem programu jest wzmocnienie aktywności społecznej i poprawa jakości życia wodzisławskich rodzin. Program "Rodzina 3+" jest elementem polityki społecznej realizowanej przez miasto. Jego celem jest podniesienie poziomu aktywności i sprawności mieszkańców poprzez zwiększenie dostępności do dóbr kultury, zachęcenie do uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i sportowych.

Chcielibyście się przyłączyć i działać razem z nami na rzecz wodzisławskich rodzin? Nic prostszego. Stwórzcie ofertę dedykowaną naszym mieszkańcom, wypełnijcie zgłoszenie [otwiera się w nowym oknie] i cieszcie się przywilejami z tym związanymi!

Co oferuje się w zamian? Umieszcza się artykuł dedykowany Waszym firmom na stronie internetowej Urzędu Miasta.

Wniosek można złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Bogumińskiej 4B lub wysyłając na adres: i.michalek@wodzislaw-slaski.pl.

Dodatkowe informacje są dostępne pod numerem telefonu: 32 459 05 35.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również