Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Warsztaty architektoniczne w WCK

  • Dodano: 2021-07-14 06:45, aktualizacja: 2021-07-14 06:52

Czym jest miasto? Dlaczego niektóre miasta są piękne, a inne nie? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą architekci ze szkoły rysunku i malarstwa kreARTywni podczas warsztatów "Budowanie makiety miasta z naturalnych surowców" organizowanych w ramach "Akcji lato" z WCK.

Już w najbliższy piątek, 16 lipca o godz. 10.00 instruktorzy przybliżą dzieciom tematy związane z tożsamością i odpowiedzialnością za najbliższe otoczenie oraz świadomości na temat kultury materialnej i dziedzictwa architektonicznego naszego miasta. Zajęcia odbędą się w formie nauki poprzez inspirującą zabawę. Dzieci zamienią się na chwilę w „architektów miasta" i sami stworzą model fragmentu miasta idealnego, spełniając przy tym swoje marzenia.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat

Organizator zapewnia komplet materiałów. Koszt uczestnictwa to 10 zł, a zapisy na zajęcia przyjmowane są telefonicznie w Dziale Projektów i Animacji Kulturalnej (32 455 48 55) oraz e-mailowo: piak@wck.wodzislaw.pl. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55).

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zapoznanie się z regulaminem, wypełnienie i podpisanie oświadczenia (do pobrania na stronie), a także dokonanie opłaty. Mając na względzie bezpieczeństwo uczestników zajęć, związane z epidemią Covid-19, WCK przypomina o przestrzeganiu zasad, które opisane są szczegółowo w regulaminie.

Warsztaty architektoniczne w WCK / fot. WCK

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również