Zgłoś wydarzenie do plakatu miesięcznego

Czas czytania: 1 min.

Każdy, kto planuje w mieście koncert, zawody, wystawę czy innego rodzaju imprezę i chciałby poinformować o tym mieszkańców, może skontaktować się z Wydziałem Dialogu, Promocji i Kultury Urzędu Miasta.

Informacje o planowanym wydarzeniu należy przesyłać na adres mailowy [email protected]

Jeśli miałyby ukazać się w harmonogramie zamieszczanym m.in. na przystankach, powinny zostać przekazane do 20. dnia danego miesiąca. Muszą obejmować one nazwę, dokładny termin, godzinę, miejsce, link do strony wydarzenia lub innej strony zawierającej szczegóły odnośnie do imprezy.

Wiadomości mogą wysyłać m.in. miejskie jednostki, fundacje, stowarzyszenia, kluby sportowe, szkoły i przedszkola, koła zainteresowań, puby, restauracje, inni przedsiębiorcy itp.

Należy pamiętać, że wysłanie informacji nie jest równoznaczne z opublikowaniem jej w miejskich kanałach.

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe