Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Zakaz korzystania z Trzech Wzgórz, Balatonu, terenów zielonych

  • Dodano: 2020-04-02 09:15

Zgodnie z zaleceniami rządu, dotyczącymi zakazu korzystania m.in. z parków, plaż i promenad, a także w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wodzisławian, informujemy, że Rodzinny Park Rozrywki "Trzy Wzgórza", Ośrodek Rekreacyjny "Balaton" oraz tereny zielone zostają zamknięte do odwołania.

Jak podkreślał Premier RP podczas konferencji prasowej, pomimo apeli część obywateli w ostatnie słonecznie dni tłumnie wyszło na dwór - "Widzieliśmy doskonale, że niestety nie zachowaliśmy tej dyscypliny społecznej w takim wymiarze, jak powinniśmy. Były to miejsca licznych spotkań (...) Tam, w tych miejscach dochodzi do licznych zakażeń". Stąd decyzja o wprowadzeniu zakazu korzystania z parków, plaż, bulwarów, promenad i rowerów miejskich.

Informujemy, że od dziś do odwołania, obowiązuje zakaz korzystania z wodzisławskich obiektów, tj. Rodzinny Park Rozrywki "Trzy Wzgórza", Ośrodek Rekreacyjny "Balaton", tereny zielone. O zakazie tym będą mieszkańcom przypominały specjalnie przygotowane tablice informacyjne.

Zakaz korzystania z Trzech Wzgórz, Balatonu, terenów zielonych

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również