Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Zaginął 55-letni Józef Widz. Widziałeś go?

  • Dodano: 2024-03-11 13:30

Wodzisławscy policjanci prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginionym Józefem Widzem (Widz). Rodzina nie ma z nim kontaktu od listopada ubiegłego roku. Wszystkie osoby, które znają jego miejsce pobytu, są proszone o kontakt z Zespołem ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim. Publikujemy wizerunek zaginionego mężczyzny.

Policjanci prowadzą poszukiwania 55-latka z Wodzisławia Śląskiego

Policjanci Zespołu do spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginionym Józefem Widzem (Widz). Rodzina nie ma z nim kontaktu od listopada 2023 roku.

Józef Widz ma 55 lat, 180 cm wzrostu, jest krępej budowy, ma krótkie, ciemne włosy, ma oczy koloru niebieskiego i charakterystycznie spłaszczony na prawą stronę nos. Mężczyzna jest bezdomny, przebywał w różnych miejscach na terenie Wodzisławia Śląskiego.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat jego aktualnego miejsca pobytu, są proszone o kontakt z wodzisławską jednostką Policji osobiście, telefonicznie: 47 85 55 285, 47 85 55 286 lub mailowo: kryminalny@wodzislaw.ka.policja.gov.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również