Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

"Zabawy wokół kina" z Mulan w WCK

  • Dodano: 2020-10-01 06:30, aktualizacja: 2020-09-30 20:50

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na nowy cykl zajęć dla dzieci i młodzieży "Zabawy wokół kina".

Pierwsze spotkanie odbędzie się 11 października br. o 15:00, przed emisją filmu "Mulan".

"Mulan" – nowa wersja klasycznej animacji podbija serca widzów na całym świecie. Filmową adaptację pierwowzoru już niedługo można będzie zobaczyć w Kinie Pegaz. Tą premierą Wodzisławskie Centrum Kultury rozpocznie nową propozycję bezpłatnych zajęć dla dzieci i młodzieży. Cykl "Zabawy wokół kina" to zaproszenie do świata ulubionych postaci bajkowych i filmowych. Podczas zajęć uczestnicy skorzystają z różnorodnych form aktywności - będzie muzycznie, plastycznie i twórczo.

Główną postacią najbliższego spotkania będzie bohaterka filmu "Mulan", który w Kinie Pegaz wyświetlany będzie przez dwa kolejne weekendy o godz. 16:00 – od 9 do 11 października oraz od 16 do 18 października. Mulan stanie się inspiracją do artystycznych zabaw, na które WCK zaprasza dzieci w wieku od sześciu lat. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Na zajęcia obowiązują zapisy, przyjmowane pod adresem: piak@wck.wodzislaw.pl do 8 października.

- Cykl "Zabawy wokół kina" jest naszą nową propozycją dla najmłodszych, zachęcającą do twórczego spędzania wolnego czasu z ulubionymi bohaterami z dużego ekranu. Spotkania te będą doskonałą okazją do wprowadzenia młodych widzów w atmosferę kina i jeszcze lepszego odbioru pozycji repertuarowych premierowego Kina Pegaz - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

WCK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego. Warunki uczestnictwa w zajęciach określa regulamin TUTAJ.

"Zabawy wokół kina" z Mulan w WCK

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.